Skocz do zawartości

Aprillia Rs50 - wydech


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich . Mam pytanie dotyczące APRILLI RS50 . Jak wiadomo wydech przy aprilce nie jest za ciekawy ponieważ strasznie pierdzi to wiem że można wymienić na wydech od ścigacza . Moja pytanie jest takie czy dużo pomaga wydech od ścigacza czy tylko lecutko tłumi odgłos ? i od jakiego ścigacza najlepiej wsadzić wydech ?? Z góry dzięki pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich . Mam pytanie dotyczące APRILLI RS50 . Jak wiadomo wydech przy aprilce nie jest za ciekawy ponieważ strasznie pierdzi to wiem że można wymienić na wydech od ścigacza . Moja pytanie jest takie czy dużo pomaga wydech od ścigacza czy tylko lecutko tłumi odgłos ? i od jakiego ścigacza najlepiej wsadzić wydech ?? Z góry dzięki pozdrawiam

CZLOWIEKU TO JEST 2suw I ZAWSZE BEDZIE PIERDZIAL!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, oryginalny wydech af1 /rs 50 brzmi beznadziejnie (szczególnie na nizszych obrotach),

kiedys z kumplem podmienilismy wydechy i ja jezdziłem na koncówce z dt 80 (nie była przerabiana) i brzmiała jak dt 80 (lepiej) a on założył moją ( i dt nie chodziła juz tak ładnie)

 

a co do kombinacji to wydech od 4T (na dodatek nie będący przelotowym) zmniejszy troche moc :roll: cos za coś

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kombinacji to wydech od 4T (na dodatek nie będący przelotowym) zmniejszy troche moc  cos za coś

 

Moc zmniejszy dość poważnie....brak dyfuzora tak potrzebnego w wysilonych 2t. Chyba ze mowisz o samej koncowcea nie jak w temacie calym wydechu....jesli pasowalaby mozesz sprubowac ale dzieku 4t to ci nie da :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie pomyslalem o dyfuzorze :P bo to chyba oczywiste dla wszystkich że ma byc

mówiłem o samej koncowce wydechu od 4 t, jak nie bedzie przelotowy to nie bedzie strzelał tak bardzo jak orginał. wiadomo, że rewelacji nie bedzie ale troche sie poprawi. chociaz z drugiej strony bedzie cichy :roll: a podobno głosne wydechy ratują życie :!: (ja sie pod tym podpisuje )

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno głosne wydechy ratują życie  (ja sie pod tym podpisuje )

???

 

 

a nie myslales nad oryginalnym- seryjnym wydechem? we wszystkimi blokadkami i w ogole...?

ja u siebie w hondzie mbx rozcialem wydech i wyjalem pare dlawikow... efekt taki ze na niskich brzmi ladnie, tak do 6tys. potem juz nie jets tak ciekawie. a mocy i tak nie zyskal. z drugiej strony jak nan juz tego ns1 to z tlumika W OGOLE NIC nie slychac, tylko praca silnika. a mocy ma wystarczajaco- wiec mysle ze nawet na seryjnym mozna ladnie smigac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montuj końcówke od większej pojemności,ale nie od 125'tki :( Efekt mam taki,że na niskich obrotach moja RS'ka chodzi jak 125ccm a na wysokich...lepiej kolo mnie nie jechać-full przelot,a z tym,że glośne wydechy ratują życie-potwierdzam.Lepiej żeby Cie slyszeli,w korku ludzie mnie slyszą i czasami jakić ''buc'' zjedzie.Najlepsze jest to, że jak mają otwartą szybe i jadą na ''zimny lokieć'' to odrazu chowają jak jade w korku...aż slysze echo mojej RS'ki w kabinie samochodu :lol: biedne uszy samochodziarzy :lol: Ale ich los pokaral :mrgreen:

 

Ps.Takie male ''stunterskie'' zdjątko na którym widać z daleką moją końcówke http://www.bikepics.com/pictures/429627/ i drugie foto z extra widocznym kominem http://www.bikepics.com/pictures/393831/ .Prosze :mrgreen: :arrow: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno głosne wydechy ratują życie (ja sie pod tym podpisuje )  

 

???

motocykle są dużo mniej widoczne niż samochody, nie rzucają sie tak w oczy bo mają mniejszą powierzchnie i tylko po jednym swietle :( więc jak nie widzą to niech chociaż Nas słyszą :!: 8) a jak do tego pomalujesz moto na jaskrawe kolory to jestes jeszcze bezpieczniejszy (mój bike teraz jest caly czarny :D )

 

Takie male ''stunterskie'' zdjątko...

Siwy, nie krępuj sie i przekładaj nogi nad przednią owiewką :twisted: ja tak na swojej robiłem, pozniej w tej pozycji puszczałem kiere albo "paliłem gumy" na piasku :mrgreen: tylko na początku składaj albo całkiem odkręc lusterka i zakładaj wygodne spodnie :P aha i NIE woskuj wczesniej zbiornika hehe

 

ale komin masz kozacki :lapagora:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muuua... miodzio maszyna:D

Zobaczysz po okresie zimowym :( Będzie cud,miód i orzeszki :mrgreen:

Siwy, nie krępuj sie i przekładaj nogi nad przednią owiewką

Troche sie dygam,że sie zsune z baku i rune razem z RS'ką na lewą bądź prawą stronę

aha i NIE woskuj wczesniej zbiornika hehe

Moja RS'ka jest zawsze wywoskowana i wychuchana,więc z brudnym lub zakurzonym bakiem jest u mnie ciężko,tak samo ciężko jest z calą powierzchnią motocykla...bo zawsze jest czyściutka i się świeci :D .

 

Ps.Po zimie pokaże fotki po tuningu wizualnym-nie bójcie się, że dokręce skrzydlo lub zrobie inny wieśniacki patent...Jest to moją slodką tajemnicą co zrobie przez okres nie ujeżdżania maszyn 8)

 

Ps2.mam nadzieje, że moja RS'ka wygląda na zadbaną w Waszych oczach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie dygam,że sie zsune z baku i rune razem z RS'ką na lewą bądź prawą stronę

tez sie bałem :D jak cholera ale szybko sie przemogłem. najpierw delikatnie jedna noga, pozniej druga i poszło ale kiera sie troszke potrafiła zatelepac :( na górze jest fajnie 8) z tego co pamietam zejsc juz jest łatwiej

 

Moja RS'ka jest zawsze wywoskowana i wychuchana

kup se enduro :twisted: :mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...