Skocz do zawartości

Motul SAE 80W90 do cagivy mito ?możliwość zatarcia sprzegła?


jokoko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc:) kupiłem dzis olej motul sae 80w90 i niewiem czy nie za gęsty ten olej ? bo czytalem przedchwila ze w jakims enduro 2t zaleca się 10W30. Powiedzialem ze troche "słychac" biegi i koles dał mi własnie ten olej ? czy nie za gęsty jest on ?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś tez myłem kupic olej no i muie że chce olej do skrzyni byiegów to aprili 2T to mi zaproponował ELF-a oraz HIPOL-a obydwa 80W90 pytałem sie go 2 razy czy toaby napewno będze dobre bo czytałem że powinny myć 10W40 ale on powiedzł że takie to jak juz to Do T4 bo w 2T sa zawsze gestrze oleje i że to jest olej spcjalnie do 2T wienc wziolem ELF-a chyba będze ok jak nie to kupie cos innego koszt niejest jakiś koszmiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak cena to 22/23zł za litra to co pisze na opakowaniu to ELF TRANSELF EP to była niby nazawa a dodatkowe oznaczenia to Gearbox Olil (czli jak dobrze rozumiem to do skrzyni biegów) i 80W90 i jak będze się nadawał??

 

[ Dopisane: 19-10-2005, 12:10 ]

Wienc jak co z tym olejem będze dobry do mojej aprili AF1 a i Jokoko jak w twoim mito sprawdza się ten olej wlałes go wkońcu??

 

[ Dopisane: 20-10-2005, 13:23 ]

Więc jak odpowie ktos czy ten olej się nadaje czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam:)

Musze troche odświerzyć temat bo powstał problem taki jak. :D Wróbel z forum pojechał zakupic olej do przekładni do swojej rg. I powiedział, że ja mam motul sae 80w90. A ten koleś wyjechał, że nie można lać tego oleju jeżeli sprzegło jest w kompieli olejowej bo może się zatrzeć. Poszukałem na necie i rzeczywiście znalazłem ze nie powinno sie go lac. Inny sprzedający z tego samego sklepu sam polecił mi ten olej :roll: :D I teraz pytanie czy naprawde coś poważnego moze się stać ? Mam go wymienić?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...