Skocz do zawartości

Co kupić do jeżdzenia za 3500 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tych nakolannikach:  

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=66069572 ?

 

"Jeśli musisz"

no dokladnie "jeśli musisz" :( bo takie ochraniacze dużo ci nie pomogą, lepiej wziąć 100zł od starych i kupic porządne z zawiasem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie polecam

Ale latałeś w nich bo mam wrażenie że Adam latający swoją wr-ką tam gdzie twoja dt-tka za nic nie doleci wie "troszkę" więcej o ubiorze niż ty :(

Nie miało być to jakkowiek niemiłę jednak poprostu sądze że Adam87 ma większe doświadczenie w tych sprawach.

Co do stroju to interesują cię jedynie rzeczy nowe?? Oczywiscie jesli masz kase kupuj nowe jednak poprostu mówię o tym że czasem można wyrwać rzeczy smigane dosłownie pare razy za cenę 2 razy niższą. Jeśli będziesz juz kupował zapytaj kolegi Fila, on sprzedaje ubiór i wie co dobre :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe z tego EnduroMax. Jednak mówie że miałem je w rękach i WYDAWAŁO mi się że mają bardzo cieńkie boczki. To tylko moja ocena nie musisz na mnie od razu wjezdrzać.

Ale latałeś w nich bo mam wrażenie że Adam latający swoją wr-ką tam gdzie twoja dt-tka za nic nie doleci
To gdzie "dolecisz" zależy od umiejętności a nie motocykla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych ochraniaczy to nie polecam , mam podobne tylko axo . Wygoda znikoma , te pasy wrzynaja sie w noge i moga utrudnic jazde. Zsuwaja sie z nogi itp . lepiej zainwestowac w jakies na zawiasie . Pozdro

Takze mam i jedyny ich plus jest taki ze dałem 10 złotych :( . One sa dobre na rowerek zeby sie platformami nie strzelic w piszczel ale na moto one przeszkadzaja. rzep sie sam odpina, uwieraja, zsuwaja sie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale latałeś w nich bo mam wrażenie że Adam latający swoją wr-ką tam gdzie twoja dt-tka za nic nie doleci wie "troszkę" więcej o ubiorze niż ty  

Nie miało być to jakkowiek niemiłę jednak poprostu sądze że Adam87 ma większe doświadczenie w tych sprawach.

noooo ja to jestem kozak ;)

(chociaż szczerze mówiąc nigdy w ręku nie miałęm tych spodni FOX'a ale na zdjęciach są fajne :D )

Takze mam i jedyny ich plus jest taki ze dałem 10 złotych  . One sa dobre na rowerek zeby sie platformami nie strzelic w piszczel ale na moto one przeszkadzaja. rzep sie sam odpina, uwieraja, zsuwaja sie itp

ja wcześniej używałem tych ochraniaczy AXO jak jeździłem na Jawie :( i niestety podczas gleby ochraniacz mi sie zsunął i rozciąłem sobie nogę i dodatkowo pasek od ochraniacza zaplątał mi sie w podnóżek pasażera i nie mogłem wyjść spod motoru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax napisał:

Ale latałeś w nich bo mam wrażenie że Adam latający swoją wr-ką tam gdzie twoja dt-tka za nic nie doleci wie "troszkę" więcej o ubiorze niż ty  

Nie miało być to jakkowiek niemiłę jednak poprostu sądze że Adam87 ma większe doświadczenie w tych sprawach.  

 

noooo ja to jestem kozak  

(chociaż szczerze mówiąc nigdy w ręku nie miałęm tych spodni FOX'a ale na zdjęciach są fajne  )

Hahahaha jak widać Adam ma lepsze argumenty na to ze te spodnie sa ok :mrgreen:

ja wcześniej używałem tych ochraniaczy AXO jak jeździłem na Jawie  i niestety podczas gleby ochraniacz mi sie zsunął i rozciąłem sobie nogę i dodatkowo pasek od ochraniacza zaplątał mi sie w podnóżek pasażera i nie mogłem wyjść spod motoru

Ja na moto w nich jezdzilem 2 razy i dzieki Bogu sie nie wypierniczylem wtedy :( . Teraz bede musial pomyslec o czyms na zime na przegubie (kolanem strzelic w lod to nie jest mile uczucie a troche pojezdzic trzeba :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...