Skocz do zawartości

Transalp 750;)


MotoTroll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Transplant jest dla Ciebie za słaby to kup Afrikę lub wymień wałki rozrządu w 650 i wtedy będzie mocniejszy niż Afrika ale dużo trudniejszy do opanowania.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze Afriko od ponad roku i doszedłem do wniosku ze jest troche za duza (174cm wzrostu) ostatnio jezdziłem troche Transalpem i jest super ale silnik jest troche mułowaty i myslałem o zamianie na silnik Afriki>>>

a co do wałków to jaka jest ich cena????(czysta ciekawosc)

Pozdrawiam i nadal czekam na info!!

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 12:11 ]

Ale po co?

 

Ludzie zawsze kombinują pod góre;)

Kiedys zbirałem iformacje na temat zmany silnika w XTZ na silnik od TRX ale chce zostac przy HONDZIE a tu mam do wyboru tylko Afrke i Transalpa!! Afrika jest super!!!!!! ale te gabaryty troche mnie przerazają i padło na Transalpa!! ładny zwinny no i HONDA;)brakuje mu tylko ciekawszego silnika, tu padło na Afrike!!Pytanie jest tylko takie czy da sie ten silnik upchac w ramie!!??????????

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek kosztuje u nich 150 eurynek na zamianę i masz gwarancję.

Konstrukcyjnie może tego nie wytrzymać rama.

Przy obecnej mocy transplanta rama i tak zaczyna się robić gumowa co wcale nie przeszkadza w prowadzeniu motocykla a wręcz pomaga bo przyjmuje nierówności na siebie i nie oddaje na ręce i dupę.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Kup od razu XTZ a nie bedziesz zalowal, a jesli by Ci jeszcze bylo bylo malo to wsadzisz do niej silnik od TDM lub TRX, tylko po co??? Silnikowi XTZnie dorownuje zawieszenie (w koncu to enduro)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...