Skocz do zawartości

Dobra odziez za rozsadna cenie-doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

To ja dla odmiany coś na temat.

 

Używam Modeke kurtka Rookie i spodnie, nie pamiętam nazwy. Spodnie mają trzywarstwy odpinane osobno ocieplenie i membranę, na upały wspaniała sprawa. Polecam jak najbardziej, tylko jeden minus troche kosztują ok 700 zł.

 

Jest obniżka na niektóre ciuchy Modeki, np. kurtka Rookie kosztuje teraz 440 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka Rookie chyba jest najbardziej popularna, ale jest dobra, naprawde godna polecenia. Co do spodni to mam z polskie METRO, ale jeszcze nie miałem okazji ich przetestować, przyglądałem sie nim i wyglądają porządnie. Dla mnie największy problem to Buty :) Jakieś fajne i dobre strasznie drogie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wroce do pytania bo chyba zaginelo w klaudioszowo- miskowych umizgach:

w swoim komplecie mam te suwaki do laczenia kurtki z portkami. ale suwak nie jest wszyty w kurtke. wiecie gdzie w Wawie ktos moze wszyc to? to chyba jakos specjalnie sie szyje zeby nie zniszczyc wlasciwosci materialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz. Cena kaskow jest naprawde zroznicowana. Nie mowie o kaskach za 80 PLN ale o takich za 500 i 1200 PLN. Czy duza jest miedzy nimi roznica? jaki polecacie? Mierzylam jeden kask szczekowy i malo mi glowa nie odpadla. Ale chyba trzeba sie bedzie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz. Cena kaskow jest naprawde zroznicowana. Nie mowie o kaskach za 80 PLN ale o takich za 500 i 1200 PLN. Czy duza jest miedzy nimi roznica? jaki polecacie? Mierzylam jeden kask szczekowy i malo mi glowa nie odpadla. Ale chyba trzeba sie bedzie przyzwyczaic.

Poszukaj modeli z zeszlego roku-na kazdym bajzlu stoja z takimi kaskami. Szczegolnie zima mozna od nich baaardzo tanio wyciagnac porzadne kaski. W zeszlym roku kupilem Shoeia XR 800 za niecale 4 stowki-funkiel nowke, w fajnym malowaniu. Za ta kase to byle gownianego Nitro trudno kupic. Ostatnio na bajzlu w Poznaniu widzialem np. Sharka S 800 za 5 stow-a to bardzo porzadny kask. Szukajcie a znajdziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...