Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pytam czy się choć trochę rozbiją to chodzi mi dokładnie o to :)

Nie jestem tak do końca ułomny i klamry umiem regulować, są wyciągnięte na max.

Dziękuję za odpowiedz

Edytowane przez wojciech h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytam czy się choć trochę rozbiją to chodzi mi dokładnie o to

Nie jestem tak do końca ułomny i klamry umiem regulować, są wyciągnięte na max.

Dziękuję za odpowiedz

Mi się wydaje , że się już nie rozbiją , bo przecież są one zrobione z twardego materiału no ale może się myle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakies buty forym i sie troche rozbily.

jak kazdy but, nie ma czegos cos zawsze bedzie idealne

moje buty wydawaly mi sie na poczatku twarde jak skała a teraz miekkie jak gowno i do tego od zginania sie w jednym miejscu dziura zrobila i co wyjazd mam mokrą prawą noge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakies buty forym i sie troche rozbily.

jak kazdy but, nie ma czegos cos zawsze bedzie idealne

moje buty wydawaly mi sie na poczatku twarde jak skała a teraz miekkie jak gowno i do tego od zginania sie w jednym miejscu dziura zrobila i co wyjazd mam mokrą prawą noge :icon_mrgreen:

witam czyli sądzisz stary że butów formy nie opłaca sie kupowac mam właśnie ja zamiar kupic za 500 forma terain napisz ile ci wytrzymały , :icon_biggrin: jak ktoś ma do polecenia jakies buty do 600zł to napiszcie tylko prosze niech to nie bedzie opis kalosza fly z drewniakiem ,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czyli sądzisz stary że butów formy nie opłaca sie kupowac mam właśnie ja zamiar kupic za 500 forma terain napisz ile ci wytrzymały , icon_arrow.gif jak ktoś ma do polecenia jakies buty do 600zł to napiszcie tylko prosze niech to nie bedzie opis kalosza fly z drewniakiem ,pozdrawiam

 

Kup Formy Raptor Mx na allegro byly za 625zl na bemowie byly po 600zl. Sa duzo lepsze od terrain. Ja osobiscie mialem pierwszy model Raptorow i mi sluzyly 3 sezony. Dzisiaj kupilem SIDI Raptor Evo bardzo wygodny but, na piecie ma material/gabka zeby sie pieta nie obcierala. Plus maja gumowa antypslizgowa podeszwe i bardzo wygodny system regulacji paskow, nie musisz sie meczyc gor, dul i wyciagac tyko go sobie wypinasz wyciagasz ile tam ci potrzeba, wpinasz i zapinasz klamre. Sidi kosztuja 920zl mi zrobil "dobra cene" czyli 700zl. (Gadimex rulez :icon_biggrin: )

 

no jezeli mozesz to warto dolozycz i kupic np tech 6

Sorry ale tech 6 sa do kitu, w srodku nie maja piankowych wstawek tak zeby sie stopa i kostka nie ocierala, od tech 6 sa lepsze oneal ktore tez sam mierzylem. Oneal maja piankowe wkladki i kosztuja 600zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Formy Raptor Mx na allegro byly za 625zl na bemowie byly po 600zl. Sa duzo lepsze od terrain. Ja osobiscie mialem pierwszy model Raptorow i mi sluzyly 3 sezony. Dzisiaj kupilem SIDI Raptor Evo bardzo wygodny but, na piecie ma material/gabka zeby sie pieta nie obcierala. Plus maja gumowa antypslizgowa podeszwe i bardzo wygodny system regulacji paskow, nie musisz sie meczyc gor, dul i wyciagac tyko go sobie wypinasz wyciagasz ile tam ci potrzeba, wpinasz i zapinasz klamre. Sidi kosztuja 920zl mi zrobil "dobra cene" czyli 700zl. (Gadimex rulez :icon_biggrin: )

Sorry ale tech 6 sa do kitu, w srodku nie maja piankowych wstawek tak zeby sie stopa i kostka nie ocierala, od tech 6 sa lepsze oneal ktore tez sam mierzylem. Oneal maja piankowe wkladki i kosztuja 600zl.

oneal gość je sprzedaje na alegro za 439 jezeli ci chodzi o ten model ale jak sobie poglądałem to mi wygląda jak fly ten oneal a co do forma raptor to pisaliscie na forum że od forma teraine różnia sie tylko metalowymi zapięciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oneal gość je sprzedaje na alegro za 439 jezeli ci chodzi o ten model
to mnie chciala babka zrobic no :icon_biggrin: ja mialem Raptorki dokladnie takie Buty raptor

 

pozbieraj wiecej kasy i kup za 800zl formy Dominator- maja zawias i skarpeteDominator

Strona Formy

 

a co do forma raptor to pisaliscie na forum że od forma teraine różnia sie tylko metalowymi zapięciami
Nie wiem co inni pisali ale jak dla mnie to one wszystkie sie roznia sam zobacz masz na gorze linki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie chciala babka zrobic no :icon_biggrin: ja mialem Raptorki dokladnie takie Buty raptor

 

pozbieraj wiecej kasy i kup za 800zl formy Dominator- maja zawias i skarpeteDominator

Strona Formy

 

Nie wiem co inni pisali ale jak dla mnie to one wszystkie sie roznia sam zobacz masz na gorze linki.

kurde 800 zł kupe kasiory już kupiłem rękawice i opony i nie mam za bardzo kasy a glany piją wode całe popekane jak dostałem strzała 2tyg temu na leskowcu to jeszcze mi siniak do końca znikł miec butki niestety musze bo noga na całe życie ale kasiory mam 600zł wiec musze cos kupic na przynajmniej 2sezony.dominator super bucik ale niewiadomo jak sie sprawują po jakims czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 800 zł kupe kasiory już kupiłem rękawice i opony i nie mam za bardzo kasy a glany piją wode całe popekane jak dostałem strzała 2tyg temu na leskowcu to jeszcze mi siniak do końca znikł miec butki niestety musze bo noga na całe życie ale kasiory mam 600zł wiec musze cos kupic na przynajmniej 2sezony.dominator super bucik ale niewiadomo jak sie sprawują po jakims czasie

Buty sa bardzo wazne mi Formy uratowaly stope juz pierwszego dnia, jak bym byl w jakis szmaciakach to bym mial stope przebita podnuzkiem. Wem ze kasa to problem bo sam chcialem Dominatory a ledwo na Sidi mi wystarczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi w sprawie butów ale ze wzgledów finansowych chyba kupie formy terain za 500zł chyba że ktoś mnie przekona w czym forma raptor jest lepsza od terain według tego co pisze na stronie formy wyżej niczym prawie, druga opcja jest taka jak ktos by miał doswiadczenie z oneal czyli z tymi http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99874092 lub http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ent&id_ass=1450 acerbis może robić dobre butki. pozdrawiam z góry dziekuje za wszelkie wypowiedzi .

 

a co myslicie o tych foxach http://www.motormarket.pl/index.php?url=ht...6producent%3D-1

 

a co myslicie o tych foxach http://www.motormarket.pl/index.php?url=ht...6producent%3D-1

 

http://www.motormarket.pl/index.php?url=ht...6producent%3D-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

jak dopasowac buty ?? mam dlugosc stopy 28 cm co daje nr 43 ale kupuje Formy Terrain albo Raptor, gosc pisze ze nalezy doliczyc 0.5 cm do wymiaru stopy, w rezultacie mieszcze sie pod koniec wymiaru 43 a 3 mm przed rozmiare 44 jaki wybrac 43 czy 44 ?? bo zglupialem troszke ,wszystkie buty domowe i robocze mam na rozmiar 43 i sa akurat na wymiar

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...