Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:  

podobno w tech 10 odkleja sie podeszwa !  

ehe to dlaczego czołówka zawodników MX, SX itd jeździ w butach z odklejającą sie podeszwą? w ogóle lubie słowo "podobno".

ehe bo co wyscig mają nowe jak trzeba ?

hormon kiedys wspominał ze jego znajomemu sie cos dzialo w tych butach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wyjscie dla ciebie to ALPINESTARS TECH 10  sa najwygodnijsze !! ale cena zabija !!

 

hmm czy ja wiem czy takie wygodne...otatnio szukalem dla siebie i przymierzylem chyba wszystkie modele alpinestars'a, sidi , fly'a i kilka innych firm, i stwierdzam moze troche subiektywnie ale vectory z butow do enduro/cross/sm sa najwygodniejsze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie mojemu dobremu kumplowi , po pierwszych zawodach poszly szwy boczne w butach , nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc . Z kolei nasz Moderator Adam87 pisal ze z kolei jego znajomy mial problem z podeszwa ktora bardzo szybko sie starla . Z tego co mi wiadomo jakos w tym miesiacu ma wyjsc poprawiona wersja Tech 10 , moze nawet juz wyszla .

 

Co do fabrycznych zawodnikow , idzie zauwazyc ze oni co runde maja inne ciuchy to watpie zeby inaczej bylo z butami ;] :twisted:

 

Oni maja ciuchy szyte na miare wiec ich buty ( tech 10 ) beda sie roznic od butów kupionych w sklepie itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym musieliby sie bardzo starac zeby w czasie jednych zawodow odpadla im podeszwa ;) jak ktos widzial jak wyglada zaplecze europejskich zawodnikow mx to wie ze oni sie nie musza przejmowac sie zurzyciem materialow, lecz swoja wygoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w najbliszym czasię będzie ściągał jakieś ubrania ze stanów ? Bo chętnie podłączyłbym się do jakiegoś transportu wtedy koszty wysyłki będą mniejszesze. A w czegulności chodzi mi o buty ! Zainteresowaych proszę o kontakt na GG 3674723 lub e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztów przesyłki z USA, to wcale hurtem taniej nie będzie, płacisz konkretną stawkę uzależnioną od wagi lub wagi i gabarytów przesyłki (w zależności od spedytora).

Jako ciekawostkę podam, że najtańsza przesyłka pocztą lotniczą np. oryginalnie zapakowanych butów i kasku łącznie, to 75 $. (EMS Global Express) dla UPS stawką wyjściową jest 70 $ dla małych przesyłek o wadze do 3lbs.

 

Pozdrawiam

 

Quasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ja sprzedaje te buty i mysle ze cena nie jest wygurowana ze wzgledu na to w jak dobrym sa stanie!!! Ale to juz twoj wybor.

 

Wiem, ale chciałem sie dowiedziec od innych forumowiczów co o tym sądzą, w kącu to juz przelatały jeden sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ja sprzedaje te buty i mysle ze cena nie jest wygurowana ze wzgledu na to w jak dobrym sa stanie!!! Ale to juz twoj wybor.

 

Wiem, ale chciałem sie dowiedziec od innych forumowiczów co o tym sądzą, w kącu to juz przelatały jeden sezon

 

Masz racje ale ja nie jedzilem na torze (no bo jak mialem jedzic 50 cc ? ;) )albo jakos wyczynowo jedynie co po polu były uzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...