Skocz do zawartości

Pare fotek...


Olej_MPK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ales sie wytlumaczyl , aha jeszcze jedno , jak piszesz cos o RG to dodawaj pozniej 80 bo sie czuje urazony ;) :D

może RG szybkie nie jest

 

z tym że RG ma chyba najpaskudniejszy przód jaki może mieć motr to sie zgadzam

 

:oops: :P

 

 

http://www.big-boys.com/PICTURES/PICTURE1637.HTML <--- to zdjęcie niech będzie podsumowaniem tematu...

no i coo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. bym chcial miec skuter :]

przykladem jest moj kolega w sobote w poludnie latamy na enduro osstro a wieczorkiem sobie wsiada na swoje maxtera 125 ( nie wiem jak to sie pisze ale Yamaha ) I ma wszystko w dupie, czy go bolą nogi czy nie...

ja nie rozumiem tekstow typu : skutery sa dla bab... rozumiem dziewczyna pasuje do skutera ale jezeli jezdzi chlopak to ja nic do tego nie mam ;)

kazdy jest motocyklistą i ma prawo jezdzic na tym czym chce badz fundusze pozwalaja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanowny kolego Kamikadze! Czy Ty naprawdę siedzisz tylko w domu i przeglądasz foldery ze skuterami?
Szanowny kolega Kamikaze ma endurko 80 i przymierza się na hardenduro/full cross 125 w przyszłym sezonie i nie ogląda folderów ze skuterami :-D ;) Po prostu nie jestem motocyklowym rasistą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kilku forumowiczów uważe skuterzystów za LUDZI i jest mi dzieki temu miło.

Kazdy ma wlasne zdanie, ja tez.

Jeżeli myslicie, ze jestem cfaniakiem rozbijajacym sie na drogim sqterze to jestescie w DUZYM bledzie. Nie nalezy wszytkich skuterzystów wrzucać do jednego worka!!!

Zdam prawko na moto, to przesiadam się na motocykl. Narazie jest skuter

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na światłąch stanełem obok skuterka made in czajna koleś do mnie ale Ci to pierdzi nawet sie nie odezwałem ale jak zapaliło się żółte szliśmy łeb w łeb tyle że ja nie włączyłem biegu ;) a tak na powage to po chwili nie miałem go w lusterku.. po za tym to po 18 roku życia można jeździć tym bez prawka przeważnie skutery wyobraźcie sobie swoje mamy i babcie na skuterach przecież to jest zagrożenie dla życia.. :? skuterowcy spoko ale tacy którzy wiedzą co mają i nie wymyślają tuningu na 15KM i 150km/h the end

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się kolego Olej że tak sądzisz, ale trudno się nie zgodzić z tym, że WIĘKSZOŚĆ skuterzystów odbiega bardzo kulturą od innych użytkowników jednośladów... Problem pojawia się dopiero gdy ktoś na skuterze uważa się za kogoś lepszego, a wtedy uzyskuje efekt przeciwny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo bozeeee...ale się zrobiło....

 

Temat chyba nadaje sie tylko do zablokowania.

 

Ja jako użytkonik skutera nie czuje się lepsza...od innych....nie wysmiewam się z innych....i wkur..mnie wypowiedzi takie jakie tu są.

 

Kazdy jezdzi na tym co ma i powinnismy sie wzajemnie szanować , ok ktoś sie "rzuca" bo co to nie on , ma skuter i jest the best....ale żeby od razu wyszystkich wyzywać i obrażać noo soryyyy...chyba komuś "olej" uderzył do łepetyny.

 

Tak jak to napisał (bardzo trafnie ) kolega

 

 

 

 

kazdy jest motocyklistą i ma prawo jezdzic na tym czym chce badz fundusze pozwalaja,

 

Ja tez wpierw śmigam na skuterze...potem prawko i coś innego.

 

A to że jezdzić mozna nawet nie znając znaków to sorryy ale nazwanie to głupotą nie wystarczy......

 

Niech to ktoś zablokuje....!!!!!

 

Pozdrawiam

Sandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...