Skocz do zawartości

trzeba sie zabrac za sprzet...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze rozumiem.. ale... leje się z miejsca wkręcania kranika do baku? ( ewentualnie na odwrót nakręcanego ) ??

jeżeli tak, to proponował bym walnąć tam troche konopii. Kumplowi tak w motorynce zrobiłem jakieś ... 3 lata temu i działa do tej pory ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieknie z miejsca gdzie jest kranik mocowany do baku,

kranika sie nie wkreca, jest mocowany na 2 srubach,

zestaw naprawczy nie pomoze, bo widzialem to co wchodzi w jego zestaw, taka uszczelke ktora byla mi potrzebna kupilem za cos kolo 50gr ( jak nie mniej)

nic nie dalo

 

zaczelo mi to cieknac po powaznej glebie w wodzie, bodajze przylozylem kolanem w kranik i bak sie wygial, powierzchnia nie rowna jest przez to i cieknie... probowalem wielu rzeczy, tylko jeszcze nie silikonu, ale slyszalem ze ten sie rozpusci, no chyba ze jakis techniczny, ale tu tez zdania sa podzielone ;/

 

i co' date=' bedziesz co chwile dolewac oleju i prac ciuchy ? a ten olej sie ciężko spiera[/quote']

spokojnie, ciuch na moto jest juz full kaskader ;p ubabrany od blota, podarty w niektorych miejscach, spodnie popalone od rury,

spoko szkoda nie bedzie, spodnie kosztowaly 10zl a koszulka KTM mniej niz 5zl w lumpie

przezyje ;p na dodatek buzer mam na klacie wiec chlapac moze ;p

 

[ Dopisane: 08-10-2005, 19:30 ]

sorry dla moderatorow za odswiezenie tematu i posta pod postem, ale do konca nie wiem czy edycja odswiezy temat wiec pisze tego posta... :roll:

 

 

otoz nie wiem ktore klocki wybrac, ponizej podaje link dla chetnych ktorzy mi doradza

 

http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...a36dedd4bea2543

 

 

z gory dziekuje, i sorry dla modow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...