Skocz do zawartości

Aprilia Rx, Suzuki RMX, Suzuki TS, i co jeszcze ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja jezdze rx'em i jestem bardzo zadowolony. Mowi sie ze razem z honda hm 50 to najlepsze enduro 50. Jest jedno ale , jesli masz dom i dostep do lasow itp itd to na twoim miejscu nie kupowalbym 50 bo ci sie szybko znudzi :D

. BTW ja za niedlugo bede rxa sprzedawal wiec pisz jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że tutaj juz było tyle tematów, więc może pisać się nie opłaca już :?:

A wy wszyscy mówicie ''to już było'' :!:

Wydaje mi się, że forum powinniśmy odpowiadać nawet jak coś było tyle razy wałkowane. Takie jest moje zdanie.

A co do tematu to ja na motorower chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że tutaj juz było tyle tematów' date=' więc może pisać się nie opłaca już

A wy wszyscy mówicie ''to już było''

Wydaje mi się, że forum powinniśmy odpowiadać nawet jak coś było tyle razy wałkowane. Takie jest moje zdanie.

A co do tematu to ja na motorower chce [/quote']

Stary ale Ty juz o to pytales setki razy, a mogles uzyc opcji szukaj. POzatym sam wiesz ze teraz moto nie kupisz tylko na wiosne, wiec wnioskuje ze zakladasz taki temat zeby sobie tylko posta nabic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zapytac w dziale motorowery zamiast tu robic syf !! po cholere pytasz o 50-ki skoro w podpisie masz "Potrzebuje kasy na Suzuki DR 125 wypas maszyna"

zdecyduj sie , wytrzyj mleko pod nosem, użyj opcji szukaj i wtedy ewentalnie zakładaj nowe tematy

 

pzdr dla tych, którzy nie robią z tego działu przedszkola

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...