Skocz do zawartości

Nowy Świat


Ahmed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie było kiepsko,ale to co usłyszałem od pewnej babci to przebiło wszystko aż mi kopara opadła.

Pstrykam sobie zdjęcia,a tu nagle podchodzi jakaś babcia(min.65 lat) i mówi do mnie że nic dziwnego ze oni tak szybko jeżdżą jak te motocykle takie piękne,i tu zaczyna mi pokazywać fazera i inne i mówić że ten to ma piękne skośne oczy i że ten drugi też piękny.

Morał jest taki że nie wszystkie babcie czytają fuckt. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie było kiepsko,ale to co usłyszałem od pewnej babci to przebiło wszystko aż mi kopara opadła.

Pstrykam sobie zdjęcia,a tu nagle podchodzi jakaś babcia(min.65 lat) i mówi do mnie że nic dziwnego ze oni tak szybko jeżdżą jak te motocykle takie piękne,i tu zaczyna mi pokazywać fazera i inne i mówić że ten to ma piękne skośne oczy i że ten drugi też piękny.

Morał jest taki że nie wszystkie babcie czytają fuckt. :-D

 

Tak trochę poza tematem.

W zeszłym roku w Sanoku zatrzymała się przy nas starsza Pani, zaczęła podziwiać nasze motocykle, potem przeszła do wspomnień z młodości kiedy zwiedziła z mężem na WSK i Junaku pół Europy ( tę część wschodnią ) a potem ... potem się popłakała. Z żalu, za tym co przeszło, mineło i nigdy nie wróci.

Chociaż ... jej pozostały piękne wspomnienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos babci: moja nauczycielka z podstawówki, która przeszła szlak bojowy od Lenino po Berlin, więc już leciwa kobieta, siadła po prostu na kumpla emkę z koszem i... pojeździła sobie po boisku szkolnym. To było coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche odchodzimy od tematu, ale co tam... Ja tez bede jezdzil ile sil starczy, moja dziewczyna pewnie tez (bo wiem ze jak zacznie to nie odpusci) i jak bede mial dzieci to bede je juz od najmlodszych lat oswajal z jazda, ruchem itp itd. Najpierw oczywiscie na rowerku, potem jakis skuterek i tak az do motocykla. Oczywiscie jak bedzie dziecko chcialo bo nie mam zamiaru przysposabiac go do tego sila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...