Skocz do zawartości

Jazda moto a prawo jazdy.


mrymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch lat śmigam bez prawka :) Jednak stresik jest szczególnie że mam wyrok za wypadek samochodowy w zawiasach więc staram sie daleko nie oddalac od miejsca zamieszkania :) Jednak prawdą jest że można czasami sie wykręcić, tzn. mój kumpel dostal ostatnio 200 PLN za jazde bezprawka, max. jest 500 PLN. NA wiosne robie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat śmigam bez prawka

 

Wiek: 29  

Tego np. nie rozumiem... ja śmigałem bo nie mogłem wytrzymać że moto stoi ale prawko zacząłem robić już zanim kupiłem motocykl!! a latania 2 lata bez prawka bym nie wytrzymał chyba psychicznie.. a weź tu pomyśl żeby gdzieś dalej w trasę wyjechać... przecież 2 lata temu (a nawet rok) mandat za nie posiadanie prawka był wyższy jak kurs na A…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, każda sytuacja jest inna, mnie motory zaczely jarać kilka lat temu, w końcu jak mialem kase to kupilem obecny, no ale z powodu kontuzji kolana okolo roku nie jeżdzilem a potem jakoś czasu na zrobienia prawka nie bylo :) No ale teraz mam dosyć i na wiosne dzialam, więc do zobaczenia na jakimś zlocie lub wypadzie :mrgreen: ale 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty hrabia' date=' jestes strasznym leszczem i to w dodatku łatwym do odstrzału i wydojenia. Musisz jezdzic bo co? Taki z ciebie zapalony motorowiec? Ja jak nie mialem prawa jazdy to MZ do garazu i kupilem Komara zeby mnie nie kusiło.[/quote']

Skoro nie chciales jezdzic na MZ' date=' to ty jestes leszcz :-D Takie wypowiedzi jak twoja mnie smiesza... Ja rozumiem zeby Ryzy, czy inny starszy z forum mnie pouczal, bo oni juz swoje przeszli, ale Ty?! :-D Dyskusja na temat braku prawa jazdy jest nieoplacalna, bo i tak nic z tego nie wynika i nie wyniknie! Kto ma jezdzic, bedzie jezdzil! W marcu zaczynam kurs na prawko... Mi tez sie nie podoba fakt ze niemam prawka! darmowe gadanie...

Pozdro[/quote']

 

I gdzie tu sens twojej wypowiedzi mały drobny leszczu? TO chyba lepiej ze nie jezdziłem, przynajmniej teraz moge legalnie. Odwiedze cie kiedys moim lanosem, mam drzwi do wymiany. Łatwa naprawa bedzie :)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tu nie rozumiem. Kurs to 20h albo mniej, teorie mozna ominac. Egzamin jest latwy. Koszt to 1000 za kurs i 96 za egzamin +20 teoria (ceny z Wwy). Czyli 2 mandaty. Wiec po co czekac. To tak jak po lampce wina wsiadac sdo auta. Niby czujesz sie OK, ale niech cos sie stanie i idziesz do pudla.

 

Po kursach wychodzą niedouczeni kierowcy którym się zdaje że są mistrzami :mrgreen: a w rzeczywstości NIC nie potrafią. Dopóki szkoły nie zaczną rzeczywiście nauczać' date='.....

 

Nie zgadzam sie z Toba. Na kurs poszlam nie siedzac w zyciu na motocyklu nawet jako pasazer. Nie uwazam sie za mistrza, ale wiem ze mam solidne podstawy by zaczac jezdzic. Mam swoj rozum i nie zaczne odrazu szalec. A PJ w sumie nie do szalensw uprawnia tylko poprawnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedze cie kiedys moim lanosem, mam drzwi do wymiany. Łatwa naprawa bedzie

Uczyles sie jezdzic?? ;) :mrgreen: Po co sie klocic o brak glupiego plastiku... dajcie ludzie spokoj! Greedo czekam z nie cierpliwoscia :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs daje podstawy a prawko jest uprawnieniem do "samodzielnej nauki":) Ale wracając do sprawy jazdy bez, to jeżeli mamy stare prawko na samochód i nas zatrzyma Policja, to mówić że zapomnieliśmy dokumentu, chodzi o to że są wstanie sprawdzić tylko czy mamy prawko, ale kategorii i innych nie sprawdzą bo tylko nowe prawka (plastiki) są wprowadzane do bazy, stare nigdy nie były i nie będą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs daje podstawy a prawko jest uprawnieniem do "samodzielnej nauki":) Ale wracając do sprawy jazdy bez, to jeżeli mamy stare prawko na samochód i nas zatrzyma Policja, to mówić że zapomnieliśmy dokumentu, chodzi o to że są wstanie sprawdzić tylko czy mamy prawko, ale kategorii i innych nie sprawdzą bo tylko nowe prawka (plastiki) są wprowadzane do bazy, stare nigdy nie były i nie będą :(

 

Szprytny z Ciebie kombinatorek

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...