Skocz do zawartości

orlen2Tsemisyntetic-POMOCYYYYYYYYYYY


madras30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

własnie dopalam butelke Castrola 2( ostateczne wrazenia i spostrzezenia zamieszczę w krótce w moim poscie)

Poniewaz wiele dobrego słyszałem o oleju Orlen... chiałem zamiecnić castrol na orlen ( cena głownie!) oto co mnie spotkało w naszym "kochanym" :P zamosciu:

na jednej i jedynej w tym hetmańskim grodzie stacji Orlenu nie słyszeli o takim oleju a Pan z obsługi wreszcie zbył mnie ze mają to co im centrala przywozi i próbował pewnie zgodnie z zaleceniem firmy wcisnąć mi Miksol najwyrażniej nie ma pojecia o asortymencie firmy

w hurtowni olejów na Kilińskiego tez obsługa miała oczy jak 5 zł i potraktowali mnie jak wywrotowca bo tez nie słyszeli o takim oleju a Pan poproszony by choc przejrzał katalog firmy czy maja taki w ofercie czmychnął po angielsku na zewnatrz. oczywiscie probowali mi opchnac milsol

 

 

Prosze zatem kolegów o pomoc w zdobyciu butelki tego oleju. Może jest ktos mieszkający w pobliżu kto bedąc niedaleko zalatwi mi to co chcę . Złosc mnie bierze bo zamiast kupic na firmówce to czego potrzebuje kontrabande jakaś musze uprawiać! co za czasy! i w jakimswietle stawia to tą tak niby poważna firmę?

 

chyba wysmaruje tego posta jako antyreklamę do siedziby orlenu i podziekuje im za rzetelna obsługe klienta

 

OMIJAJCIE ZAMOŚC Z DALEKA ALBO MIEJCIE W ZAPASIE WŁASNY OLEJ

PRECZ Z DYSKRYMINACJA DWUSUWÓW :P :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE GDZIE JA MIESZKAM? po cześci do auta jezdze do lublina a ostatnio igiełki łozyskowe sciągałem z Katowic bo tu u mnie w najwiekszej hurtowni ( hihihi) nawet nie słyszali o takich jakie mi sa potrzebne a w Katowicach na ul Słowackiego były bez problemu aa u mnie castrol 2r kosztuje praiwe 49 zł i to dostepny tylko w jednym miejscu-

zgroza! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne dziwna sprawa. Ja mam odmienny problem, bo wszedzie jest tylko Orlen 2t SemiSyntetic, a na ani jednej stacji nie ma czegos w pelni syntetycznego :P .

problemu aa u mnie castrol 2r kosztuje praiwe 49 zł i to dostepny tylko w jednym miejscu-

Normalnie kosztuje niewiele ponad 40zł

 

Chyba jedyny sposob to przeprowadzka ;) .

 

Madras, a tak na powaznie. Popytaj sie o oleje do silnikow 2 suwowych polsyntetyczne. Taki Mobil kosztuje 2x zł a jest wyzszej klasy niz orlen i do Jawy bedzie swietny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁASNIE GDZIE JA MIESZKAM? po cześci do auta jezdze do lublina a ostatnio igiełki łozyskowe sciągałem z Katowic bo tu u mnie w najwiekszej hurtowni ( hihihi) nawet nie słyszali o takich jakie mi sa potrzebne a w Katowicach na ul Słowackiego były bez problemu  aa u mnie castrol 2r kosztuje praiwe 49 zł i to dostepny tylko w jednym miejscu-

zgroza! :P

 

kolega kupowal motula 600 za 43zł gdzies w zamosciu...

ja kupuje mobila1 racing 2t po 46,5 u mnie na orlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na każdej stacji chcieli wciskać mi mixol. Zresztą nie mieli nic innego :? wchodząc na ostatnią stacje byłem już troche wkurzony tym mixolem i wydymiłem do kolesia od razu, że ja takiego gówna nie chce, że to jest badziewny olej itd. itp. I dostałem własnie tam Orlen Platinum SemiSynthetick 2T. Wrażenia....do dupy jest, już nigdy tego nie kupie, nawet jak będe musiał jechać 30 km po dobry olej. Ja za 1l tego oleju płace 23zł, a Mobil 1 2T w miejscowości 30km dalej kosztuje 24zł. I następny jaki kupie to właśnie Mobile 1. Oleje marki Orlen nie są warte uwagi...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi i podpowiedzi

pokręcę się za tym mobilem tylko czy go kupie w tym hetmańskim grodzie ? hihih sam jestem ciekaw :-D jak nie to kontrabande jakąs trzeba bedzie uskutecznić, sprawozdanie za jakis czas - napewno bedzie ciekawie

 

jeszcze raz dziekuję

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leję ten olej do swojej starej cr-ki i nie narzekam. Moto dobrze chodzi' date=' ładnie pali i na świecy nie zostawia osadów.

Pzdr[/quote']

Przez to Ci tlok z 2 razy mniej wytrzyma. Orlen to jest olej do jawki lub rometa a nie do wyczynowej japonii krecacej kilkanascie tysiec obr/min!! Radzilbym zmienic olej, bo przy remoncie i tak Ci sie kasa zwroci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów mnie trafia- orlen, motul mobil, midlant? a co to własciwie ? hihih

gdzie to kupic w zamoscu??????? na stacjach nie ma (oprócz wiecznego miksolu) zapytac sprzedawców to patrzą jak bym sie urwał z choinki sam już nie wiem ,moze ktoś widział gdzieś to w moim regionie? jak nie to trudno -zaczynamsie przyzwyczjac z wyjazdem po byle co z zamoscia bo tu szkoda gadać... wiec chyba pojade gdzies za olejem .. może lublin na początek? :-D

 

pozdrawiam wszystkich gosci sniegowych!

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem dziś kolejną stacją paliw w Zamosciu-(ul. Lubelska po prawej w kierunku wylotu z miasta) dawny cpn obecnie chyba tez kooperacja z orlenem bo prawie wszystkie produkty mają ich logo

 

rezultat:

 

miksol i nic wiecej!! ale Pan był na tyle uprzejmy ( gratulacje i plus) że zapisał i sprawdzi co można załtwić

 

podsumowanie

 

omijajcie dwusuwowcy i ta stację chyba, że jesteście konsumentami mixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...