Skocz do zawartości

Zimno mi...


Rekomendowane odpowiedzi

tylko z tego co wiem to niestety opłata za udział jest dosyć wysoka 50zl ( przynajmniej w temtym roku)

To nie duzo ja na tego typu impreze :P

 

 

A czy na pogon za lisem potrzebne jest prawo jazdy ??

Dolaczam sie do tego pytania. Jesli nie potrzeba prawka to bede prawie na bank :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo. Super sprawa. Z tego co mówicie i piszecie to bardzo mi się spodobało :P . Jak nie będzie 500km ode mnie to postaram się być :-) . Na dzisiaj mam przerwe na około 2 tygonie ze śmigania. Strasznie mnie przewiało. Głowa chce pęknąć a kolana jakoś tak skrzypią :? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a do do jazdy w taką pogode to da rady - ciepło sie ubrać i jazda ,ale nie wiem jak zabezpieczyc rece. potrafie osłonić przed zimnem prawie całe ciało a na te ręce to już nie wiem co zakładac. jeśli ktoś ma na to patent to bardzo prosze o odpowiec bo mi po każdej jeździe rece przymarzają do kierownicy

Ja jeszcze jeżdżę normalnie. I na tę pogodę - nie ma jak dobra skóra. A na ręce najlepszy patent to czteropalczaste polskie wojskowe zimowe rękawice skórzane z długaśnymi "rękawami". Mają w środku zajebisty kożuszek a połączenie najmniejszego palca z natępnym jest w ogóle genialne. Polecam. Ja kupiłem sobie na jakimś zlocie wojskowym za 25 zł. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie według mnie duzo, bo 50zl to moze kosztowac udział w jakichs pozadnych zawodach enduro a to jest taka "zabawa":]

To się mylisz. Filu pisał o kosztach i wychodzi grubooo ponad 500

Zależy od tego jak daleko są, w jakim stanie masz motocykl i.t.d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się mylisz. Filu pisał o kosztach i wychodzi grubooo ponad 500zł  

Zależy od tego jak daleko są, w jakim stanie masz motocykl i.t.d

No ale on podal koszty razem z cena benzyny itp. a 50zl to wpisowe na pogon za lisem (i tak bardzo niedrogo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na te ręce to już nie wiem co zakładac. jeśli ktoś ma na to patent to bardzo prosze o odpowiec bo mi po każdej jeździe rece przymarzają do kierownicy

 

Ja mam na chłodne dni zwykłe rękawice motocylowe ocieplane ale rozmiar XL (za duży dla mnie). Pod spód wkładam takie cienkie bawełniane rękawiczki i dopiero na to te duże motocylowe. Jest trochę mniej precyzyjnie, ale bez przesady. No i oczywiście handbary albo liście i już masz ciepło.

Kiedyś miałem motocyl bez handbarów i żeby nie wiem co to mi palce u rąk przemarzały zimą. Teraz to zupełnie co innego!

 

Jak ci to nie wystarcza to można kupić wkładki z jakąś substancją chemiczną, która po aktywowaniu grzeje kilka godzin. Jest to jednorazowe, ale działa (wygląda trochę jak mała i cienka podpaska i oczywiście wkładasz to do butów lub rękawic, a nie w majtki :lol: ). Kiedyś widziałem takie coś w sklepie snowboadrowym w Łodzi na Piotrkowskiej. Nawet użyłem do butów i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...