Skocz do zawartości

Jakie skórzane rękawice?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle nie sprzedaję(tak sobie postanowiłem bo i tak z Allegro nie zamierzam konkurować) tanich firm , za to staram sie aby asortymet ze środka i wyzszej półki był w dobrych cenach , więc jak chcesz mieć jakieś porównanie cen to zapraszam do mnie w tej chwili mam wintex'a i Uvex'a

po Borkach bedzie jeszcze Spyke ,Difi, Rev'it i Alpinastar, zamawiać telefonicznie mozna juz je teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z netu to najgorzej kupowac, chyba ze sie widzialo 'cos' na oczy wczesniej. Najgorsze jest to ze nie mam tutaj takich sklepów. Ale rozejrze sie tam we Frankfurcie (LOUIS) i u mnie w miescie w 'Simsonku' :P

 

e tam GUPOTY opowiadasz :P ja kupiłem na allegro kask, nigdy wczesniej nie widząc go, ani podobnego (w sensie rozmiaru) poza 'tigerem' w rozmiarze oczywiście uniwersalnym :lol: zmierzyłem łep - pasuje i z kasku (uvex boss 2000) to jestem najbardziej zadowolony spośród swojego wyposarzenia motocyklowego (z motocyklem włącznie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ale gorzej jesli sprzedawca nie poda okreslonej do tego modelu kasku rozmiarówki. Ja mam małą główke, chyba 55cm, wiec powinno byc S. Ale jest tez problem z cięzarem, jezeli kask za duzo by ważył to mój kark by tego nie zniósł. Taka juz jestem delikatna i wole nie narazac moich ścięgien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie takie zeby mozna je dostac w Polsce, albo w LOUIS'ie. Chce rękawice sportowe, nie takie z wielkim kożuchem (w zimie mało jezdze) ale zeby mialy wystarczajaco duzo ochraniaczy na paluszki, ale przy tym wygodne.

Tak to tylko w erze :P

 

 

Jesli mozna to rownierz podepne sie do tematu. Po ostatnim wypadzie gdy wracalem w nocy podczas deszczu powiedzialem sobie, ze to byl ostatni wyjazd w rekawiczkach bez pacow :mrgreen: W zwiazku z powyzszym mam dosc wazne pytanie - czy jest szansa kupic cieple rekawiczki na moto ponizej 130 zl ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość zawsze jest :P Ale tylko w erze :) :P

Zobacz tutaj: http://moto-akcesoria.pl i na stronce Doktorka :P http://sklep.venture.pnet.pl/ i jeszcze tutaj jakies są http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c4&c=c4...5b5c3003946c48f

Zalezy czy szukasz rękawic konkretnej firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Wintex-y i jestem bardzo zadowolona. Połączenie skóry z texem. Jeżdżę już w nich 3 sezon i naprawdę się sprawdzają. Zaliczyły już 2 szlify, troszeczkę się pościerały, ale nadal służą wyśmienicie. Niezawodne w deszczu i co ważne-palce nie marzną. Spokojnie mogę je polecić. Jedyny mankament wszystkich rękawiczek, to to, że nie produkują xs-ek. Mój najdłuższy palec ma około 7-7,5cm, mam malutkie dłonie, więc nawet każda s-ka jest dla mnie za duża i końcówki rękawiczek odstają mi na kilometr. No, ale co począć, może kiedyś trafię na jakieś takie malutkie rękawice :P

 

55cm, wiec powinno byc S

 

Aylie ja mam obwód głowy 53cm i mam s-kę, ale osobiście poleciłabym Ci wybrać xs-kę jeśli jeszcze nie masz kasku. Przy dużych prędkościach bardzo się to odczuwa. Jak będę zmieniać kask, to na pewno będę szukać

xs-ki

Pozdrawiam :P

 

edit

Cholera zaciekawiliście mnie tym tematem i zaczęłam grzebać i normalnie cud! Znalazłam xs-ki! :P Z karbonem! Są kozackie! Chyba sobie zamówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez znalazłam te XSki...dałam link wyzej http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c4&c=c4...5b5c3003946c48f

Kask mam narazie Tigera :P Ale smigam skuterem, tylko za rok mam zamiar kupic NSRke 125 i oczywiscie wtedy zmienic kask, kupic odpowiedni strój. Dlatego teraz juz mysle o dobrych rękawicach etc.

Tylko najgorsze ze nie wiem jakie rozmiary beda na mnie ok. Musze skoczyć do Niemiec i poprzymierzac pare rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które są lepsze wg. Ciebie Doktorku?  Uvex czy Wintex?

 

Jeśli chodzi o rękawice to lepsza oferte(stosunek ceny do jakości) ma Wintex

 

 

bardzo podoba mi sie to z Twojeg sklepu

 

 

No to nic tylko kupować

 

 

czy jest szansa kupic cieple rekawiczki na moto ponizej 130 zl ?

 

W tej chwili nie mam jeszcze na stronie ale DIFI ma model Donington za mnirjsza kwotę.

 

 

Cholera zaciekawiliście mnie tym tematem i zaczęłam grzebać i normalnie cud! Znalazłam xs-ki!

 

 

Wintex ma XS sprawdzę eszcze DIFI bo wg mnie to najlepsz oferta (stosunek cena jakość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rekawice nitro o ktorych byla mowa w tym temacie.

Troche kiepska jakosc wykonania bo po 2 tyg nitki jakies wychodza od zewnatrz, wnetrze jest ok, zapiecia tez. Jedyne co zauwazylem ze sa zimne, (nie raz mi juz zmarzly paluchy) i zrobily sie za duze dlatego lepiej kupic rozmiar taki na styk bo sie troche rozejda.

 

 

pozdrawiam kolezanke, tez zaczynalem od skutera i tigera hehe, teraz jezdze 125 z tym,ze rs. jak bys miala pytania odnosnie 125 albo czegokolwiek innego to "zapraszam do rozmowy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...