Skocz do zawartości

Enduro co kupic? KTM YAMAHA SUZUKI Czy moze...???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

enduroguy Widze ze bardzo lubisz czatowac na forum.

Skonczmy ta bezsensowna dyskuje. Chlopak kupi co bedzie chcial' date=' moze nawet Yz500 jakie to dla nas ma znaczenie ? Szerokiej drogi i gumowych dzrewek.

Naprawde skonczcie, bo zrobi sie 10 stron bezsensownych klotni.

Pozdr.[/quote']

A ja widze ze sie wypowiadasz od mniejwiecej tygodnia w ten sam sposob, piszac kolejna bzdure i czepiajac sie mnie. A nie widzisz kolego o czym jest temat wogole? Pewnie przeczytales tylko druga strone i Ci to wystarczy. Pyta sie co kupic to ja mu odpowiadam ze swojego puntu widzenia.

To sie nazywa "nabijanie postow" i jest bardzo modne w gronie najmlodszych uzytkowinkow forum...

Skandal... Przeczytaj Twoje posty i zobacz co wnosza do tematu. BTW Ty jestes w tym samym wieku.

Enduroguy troche luzu' date=' moze zalozycielem tego tematu jest drugi pastrana i naprawde ma talent do moto [/quote']

Heheh tego nie wzialem pod uwage :mrgreen: . Tak czy siak jakos mnie denerwuja jego posty bo zamiast przyznac sie do bledu usuwa ich tresc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal... Przeczytaj Twoje posty i zobacz co wnosza do tematu. BTW Ty jestes w tym samym wieku.

8O 8O 8O

Hmm... Moze nie bede juz pisal w tym temacie, bo widze ze nie ma do kogo. Hoho ale mi dokopales :-) 3osoby w temacie napisaly grzecznie zebys dal troche luzu. Mowisz ze pisze bzdury ? Moze przestudiuj dokladnie swoje ponad 1900 magicznych postow. Naprawde nie oto chodzi na forum zeby dochodzilo do takich bezsensowych sutuacji. Uwazasz ze jezeli jezdze na codzien dt80 to moje informacje sa zmyslone i podkoloryzowane ? Wybacz ale wyroslem juz z czegos takiego. Wkurza Cie ze ktos podwaza Twoj autorytet i tyle.

Czlowieku Peace :P

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze jezeli jezdze na codzien dt80 to moje informacje sa zmyslone i podkoloryzowane ?

Prosze o konkrety. Jezeli masz kompleksy w zwiazku z tym ze ganiasz na DT to to nie moja sprawa i dla mnie to malo istotne.

Moze przestudiuj dokladnie swoje ponad 1900 magicznych postow.

Prosze o konkrety. Zazdroscisz liczby postow? Jakby sie dalo to bym Ci oddal kilka punkcikow bo mi na nich nei zalezy. Jestem na forum 2 lata dluzej od Ciebie i to chyba normalne ze mam wiecej postow' date=' a jezeli budzi to w Tobie zazdrosc to nic nie poradze. Moje posty sa na temat a Ty sie przyczepiasz ze dyskutujemy. Przeciez forum jest po to zeby wymieniac opinie.

 

3osoby w temacie napisaly grzecznie zebys dal troche luzu.

Tez pisze grzecznie i wymieniam opinie.

Moze nie bede juz pisal w tym temacie

Pisz ale na temat, a nie sie bawisz w moda...

 

 

Ja juz nic nie pisze od tej pory w tym topicu bo zaraz nastepny sobie nabije posta czepiajac sie dyskuji, a to mnie doprowadza do szalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...