Skocz do zawartości

bieszczady.....a stamtad blisko juz gdziekolwiek


zibiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mamy spotkanie "afrykanow" w bieszczadach 30 wrzesien- 2 pazdziernik a pozniej mam zamiar....... nie wracac do domu ;) plany????? hmmmmmmmm, sa jakies, moze zostane w gorach kilka dni, moze pojede do Egru po Tokaj? oj, pomyslow jest wiele

jesli ktos ma kilka dni wolnych i ma ochote pojechac tam gdzie wiatr zagna - pisac !

pozdrawiam

 

czyli wyjazd 2 pazdziernik + kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym wcześniej wiedział... Ale byłem tak zajęty jeżdżeniem, że nawet nie miałem czasu zajrzeć do komputera. Wróciłem właśnie z Bieszczad więc na zlot AT już tam nie pojadę, a chętnie bym się z Wami spotkał. Może będzie jeszcze okazja. Ja jechałemtrasą: Poznań-Jura Krak-Częst - Pustynia Błędowska (coś dla enduraków) - Bieszczady z najmniejszymi drogami o najgorszej nawierzchni - Słowacja- Słoweński Raj- Tatry-Zakopane-muzeum w Oświecimiu- Poznań.

Powodzenia! Bawcie się dobrze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
My jadziem niestety w nastepny weekend nie w ten  

a na chwile to za daleko deko  

pozdro

Ale planujecie w Bieszczady czy jak??Bo mialem jechac w ten wlasnie weekend z dwoma jeszcze motorkami...Moze by wieksza ekipa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie przed dwoma godzinami dotarłem do domu, wróciłem z Bieszczad właśnie. Jechałem niestety pociągiem, namiot rozbiłem w Ustrzykach Górnych, niestety z pogodą trafiłem fatalnie - pierwszego dnia udało się trochę połazić po górach - chociaż trzeba przyznać, że momentami brnąłem po kostki (jak nie głębiej) w błocie. A później już totalna masakra - deszcz,deszcz,deszcz. Zalało mi namiot, własnie skończyłem w domu rozwieszać wszystkie rzeczy do wysuszenia :(

Mam nadzieję, że Wy z pogodą traficie lepiej - zwłaszcza, że jedziecie na motocyklach :roll: Udanego wypadu! No i oczywiście czekam na relację :(

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sezon jeszcze się nie skończył :!: .....qrde może tak śmignę nawet solo w ten uroczy zakątek :?: Ciągnie mnie tam już od jakiegoś czasu a teraz mogę pozwolić sobie na wypad na motocyklu .Pogoda dopisuje i jest prawdziwa złota jesień :!:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) noi wrocilem

pienie było, pogoda jak znalazl, taka ze nawet zostawilem motur na dzien i ruszylem w gory :) a pozniej juz tylko jazda :P szuterki, doły, jakies zbłądzenia sie trafily tez, ale dalem rade . żółto - pieknie..... pusto

a pod koniec dwie nocki w kazimierzu dolnym

ech..... krotkie te urlopy

pozdrawiam

 

[ Dopisane: 07-10-2005, 19:47 ]

swoja droga widzialem jakiegos kolege wyjezdzajacego z bieszczad na xj-cie w niedziele, moze to ktos z Was ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...