Skocz do zawartości

problem jaki samochód


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sidewinder czy miałeś kiedy kolwiek francuza pewnie nie ja mam i jest jak juz pisałem NIE DOZAJEBANIA!!!! ale co ja bede pisał kazdy ma swoje doswiadczenia mój znajmy ma Peugeot 405 i zrobił nim 45tys km i jeszcze nim myka i to jest fracuz

 

Myka nim jak jakiś dzik od sklepu do domu i spowrotem

 

Moje doświadczenia to 406 i 206 a twoje to twój znajomy

 

Mówmy o samochodach, które jeżdzą a nie o tych które gniją na parkingu po nie ma kasy na bezynę :P :P :P :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ;)

 

tak naprawde każdy bolid może być dobry tylko trzeba o niego dbać :P

 

wymiana pasków, linek, elementów zawieszenia to rzecz nieunikniona bo to sa elementy eksploatacyjne :-) wiec nie ma co się martwić

 

a jak się dba to się ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że francuzy to smelce to trzeba traktować tak troche inaczej, jak dbasz tak masz, niby silniki PSA są słabej konstrukcji i przebiegi rzędu 100tyś km bez dotykania sa kosmosem, gó*no prawda, Partner 1,9D mojego ojca ma 138tyś i co wymieniał to świece żarowe,olej i filtr co 10tyś i rozrząd, mój wuja ma Berlingo 1,4i ma przekulane 148tyś i też nie sprawia problemów, nie wspomne o tym że kasty są w ocynku co chyba jest już standardem, jak ktoś wyciska ze sprzęta ostatnie soki i przeciąga je do odcięcia to nie dziwie się że chodzą jak chodzą, a raczej nie chodzą, jak widze że ktoś na sile prubuje udowodnić na drodze że jego Fiacior Brawa/Palio/Siena 1,2 idzie jak przecinak to myśle sobie ile jeszcze tak pojeździ.Jeśli ktoś oczekuje sportowych wrażeń to niech bieże auto do tego przeznaczone, z tym że tutaj koszty eksploatacji wychodzą droższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peugeotem 405 1,6 zrobiłem 250 tys. w 5 lat: przy 130 - przednie zawieszenie, przy 140 - sprzęgło.

 

Fiatem stilo 1,9TD w 2 lata 120 tys. km - na razie zepsuł się wyświetlacz w radiu!

 

Z tym, że oba samochody od nowosci w moich rekach, przeglądy regularne w ASO.

 

I nie p****dolcie mi tu o samochodach na "F".

Z przekory - nastepny bedzie Ford :P

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przekory - nastepny bedzie Ford :P

U mnie w firmie fordy sie często psują, że w nagrodę będą sprzedane wszystkie na raz. :P ;) ;) :) :)

 

One mają duszę, wiec strach nimi jeździć - sam też mam forda i ASO to jakieś nieporozumienie.

 

Ford gówno wort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wy macie do Renault...Ja jeżdżę Renault 19 1.7 GTS, 90km pod maską, do 200 rozbujałem renówke...spoko autko:D tylko klimy nie ma...za pare tysięcy kupisz pozadnego gtsa;] Kręce nim po 5-6 tysieci obrotow, przejechane 250tys. (91rok) i jakos nie mam awarii...Nie dawno sworzeń musiałem wymienić to z takich najdrozszych rzeczy...Tak to normalnie swiece itd..(podstawowe rzeczy...;]) Autko wygodne:D Mam tez Citroena ZX. Silnik 2.0 benzyna, 16V, 155km...To rozbujałem do 230...Takie cytrynki mogą być lepsze od 2x drozszych audi...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ma 2 espase renault i a klase i powiem tak espace 2.0 TD(turbo diesel) Super fura stary zrobil nim 450 tysiecy i tylko raz był remont silnika a do zawieszenia nie dotknal sie do dzisiaj SUPER FURA bezawaryjna i malo pali. Taka kupisz juz za 14 tysi, espace 3 generacji w 2 benzyna 16 zaworowa strasznie nas zawiodla duzo pali a jezdzi poruwnywalnie do diesel w 2 generacji. A klasy nie polecam bardzo dobry i solidny samochod ale zawieszenie nie na nasze drogi i konsekwencja tego jest to ze czesto ono pada. Naprawde gdybym mial teraz kupowac fure to bral bym tylko i wylacznie diesel !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...