Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

czy to prawda ze przyspieszenie Drki oscyluje w granicach 7.5 sekundy ?? Tak bylo podane w jakims magazynie motoryzacyjnym jak testowali akurat ten motuuuuur mam nadzieje ze ma takie przyspieszenie

8 sekund według artykułu z ŚM :icon_biggrin:

 

ma ktoś do sprzedania DR 350 ? prosze o info na priv :icon_mrgreen:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arma87, sluchaj ale te plotki slyszy sie wszedzie!

Masakra!

Gdzies czytalem(juz nie ma tego artykulu), ze jak sie kupuje DR350 to normalna sprawa, ze dochodze sluchy pod glowica i mamy sie tym nie przejmowac!! :|

Kumpel z ktorym kupowalem DR moja (tez wczesniej jezdzil DRka) i gdy uslyszal prace silnika u mnie to tez powiedzial, ze to narmalna sprawa i u niego tez tak bylo....

Jaki blad zrobili w silniku konstruktorzy, ze ma taka dolegliwosc ?:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arma87, sluchaj ale te plotki slyszy sie wszedzie!

Masakra!

Gdzies czytalem(juz nie ma tego artykulu), ze jak sie kupuje DR350 to normalna sprawa, ze dochodze sluchy pod glowica i mamy sie tym nie przejmowac!! :|

Kumpel z ktorym kupowalem DR moja (tez wczesniej jezdzil DRka) i gdy uslyszal prace silnika u mnie to tez powiedzial, ze to narmalna sprawa i u niego tez tak bylo....

Jaki blad zrobili w silniku konstruktorzy, ze ma taka dolegliwosc ?:|

 

Sory , ale stukają tobie i twojemu kumplowi zawory, weź je wyreguluj bo mają za duży luz na dzwigniac i jak piz**ją o zawor to wydają taki dzwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie moze stukac... U mnie niestety bylo za pozno... jedna felerna przejazdzka, motocykl stracil moc, zaczelo cholernie stukac i jak sie zatrzymalem to juz bylo za pozno bo z glowicy puscil olej. Mechanicy rozebrali glowice i wynik jest nastepujacy: zatarty walek rozrzadu i glowica dostala. Jedyne co mnie ratuje to regeneracja. Wiec lepiej dmuchac na zimno i kazde nieprzyjemne dzwieki jak to owe stukanie najlepiej zlikwidowac jak najszybciej bo potem mozecie skonczyc tak jak ja.

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny.....

Robilem kapitalke silnika i chyba wiem lepiej co tam stukalo ??!!

taaa i co stuka ci nadal?? bo ja tez robilem troche przy silnku w ktorym "coś" stukało a raczej dzwonilo, i po wymianie lancuszka i regulacji zaworów silnik chodzi tak jak powinien bez zadnych szumów, zgrzytów czy wezwan na anioł pański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty mowisz?

Bo ja zaczynam watpic w to co piszesz i w Twoje kompetencje.... :|

Na zdjeciu masz zregenerowane krzywki na walku rozrzadu i dzwigienkach zaworowych- przyczyna? Zle smarowanie,albo brak jego.

Prawda jest taka, ze DR je olej! I chyba nikomu nie trzeba o tym mowic! POZIOM OLEJU SPRAWDZA SIE NA ROZGRZANYM SILNIKU! Jesli tego nioe bedziemy robic to moga byc takie skutki i inne....!

Kupujac moja DR bylem przekonany, ze stukaja zawory...ale po regulacji luzow zaworowych nic nie ucichlo w silniku!

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...