Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj może spróbuj po typie wybitym na główce ramy-u mnie w DR350S 92' jest np SK42B.

Może na łożyskach napisali łaskawie do których typów pasuje.

Jeśli nie to kliknij link-tu też masz łożyska:

 

http://www.motoboy.pl/index.php/cPath/1_68...bctfnjf9c3n5577

 

Wyświetliło SK42B dla wersji SH.

 

W larssonie dla wersji SH wyskoczyło mi też tylko SK42B.

 

Sprawdź najpierw u siebie co pisze.

 

yo

 

PS tu masz na alledrogo za 59zł komplet.

Jak nie znajdę u siebie taniej łożysk i simmeringów to też tu kupię

http://www.moto.allegro.pl/item486487608_l...350_i_inne.html

 

 

 

 

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pare dni temu zmieniałem naped w mojej dr 350 s z 15/43 na 14/49.zalozylem wszytsko,lancuch spiolem spinka i ruszam....po 10m lancuch lezy na ziemi ;/ Pomyslalem ze moze odwrotnie spinke zalozylem i sie gdzies zachaczyla i wypadla.Spiolem raz jeszcze lancuch,ruszam,jade 5 m i j*b! lancuch rozpiety,polowa kolo przedniej zebatki i gumowa prowadnica rozjebana ;/czy lancuch dida 520 x ring prof. jest poprostu wiekszy od seryjnego i gdzies sie zachaczyl i odpiol czy moze problem tkwi gdzies indziej?jesli spotkaliscie sie z czyms takim prosze o rady.Nie wiecie gdzie moge kupic na necie spine do tego lancucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pare dni temu zmieniałem naped w mojej dr 350 s z 15/43 na 14/49.zalozylem wszytsko,lancuch spiolem spinka i ruszam....po 10m lancuch lezy na ziemi ;/ Pomyslalem ze moze odwrotnie spinke zalozylem i sie gdzies zachaczyla i wypadla.Spiolem raz jeszcze lancuch,ruszam,jade 5 m i j*b! lancuch rozpiety,polowa kolo przedniej zebatki i gumowa prowadnica rozjebana ;/czy lancuch dida 520 x ring prof. jest poprostu wiekszy od seryjnego i gdzies sie zachaczyl i odpiol czy moze problem tkwi gdzies indziej?jesli spotkaliscie sie z czyms takim prosze o rady.Nie wiecie gdzie moge kupic na necie spine do tego lancucha?

 

Siema.

Typ łańcucha 520 jest jak najbardziej właściwy.

 

Po prostu przegiąłeś z rozmiarem blatu do tyłu.

Zamiast 14-49 trzeba było założyć np 13-46-wychodzi prawie identyczne przełożenie.

 

Masz założoną oryginalną prowadnicę łańcucha na wahaczu?

Bo wydaje mnie sie że taki blat to się nie zmieści i będziesz musiał zmienić prowadnicę na większą.

Na próbę zdejmij prowadnicę i zobacz czy też zrywa zapinkę na łańcuchu.

 

A jeśli piszę bzdury, to koledzy na pewno mnie poprawią.

 

yo

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pare dni temu zmieniałem naped w mojej dr 350 s z 15/43 na 14/49.zalozylem wszytsko,lancuch spiolem spinka i ruszam....po 10m lancuch lezy na ziemi ;/ Pomyslalem ze moze odwrotnie spinke zalozylem i sie gdzies zachaczyla i wypadla.Spiolem raz jeszcze lancuch,ruszam,jade 5 m i j*b! lancuch rozpiety,polowa kolo przedniej zebatki i gumowa prowadnica rozjebana ;/czy lancuch dida 520 x ring prof. jest poprostu wiekszy od seryjnego i gdzies sie zachaczyl i odpiol czy moze problem tkwi gdzies indziej?jesli spotkaliscie sie z czyms takim prosze o rady.Nie wiecie gdzie moge kupic na necie spine do tego lancucha?

a zostawiłeś luz na łańcuchu? 2-3cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinowac z tylna zębatka jak można do przodu dac o jeden ząbek mniejsza. 1 ząbek z przodu mniej to tak jakbys dołozyl z tylu 3. Czyli tak jak Mario napisał z którym za kazdym razem sie zgodze :lalag:

Chyba ze ktos chce miec w cholere mocna dr to moze kombinowac z tylnia zębata.

A co do łańcucha to jestem ciekawy co zes nakobinowal hehe. Moim skromnym zdaniem mysle ze byl za bardzo napięty łancuch

POZDR !!!!

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak Mario napisał z którym za kazdym razem sie zgodze :lalag:

 

Te bo w piórka obrosnę :flesje:

 

 

yo :flesje: :flesje: :flesje:

 

Co do zebatek i prowadnicy to moze coś dorobisz albo zostaje Ci wymiana zębatek.

Ja zmienię tylko z przodu na 13tke bo obecnie mam 14-44 i za mało ryje na 3ce.

A później się zobaczy.

 

pzdr

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już chyba wiem co było przyczyna rozpinania łancucha.Chyba źle spiołem spinke,nie uzylem jednego elementu ktory jest w komplecie bo uznalem ze niepasuje/nie da sie go zalozyc i jest potrzebny do "zakucia" lancucha a do spinania spinka nie jest potrzebny.

 

http://img227.imageshack.us/img227/7923/pr...bmasmallqk5.jpg

 

spiolem spinke bez elementu nr 3 .

 

co o tym myslicie

 

aha w zestawie sa 4 oringi,mam uzyc 4 czy 2?

Edytowane przez Bartekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już chyba wiem co było przyczyna rozpinania łancucha.Chyba źle spiołem spinke,nie uzylem jednego elementu ktory jest w komplecie bo uznalem ze niepasuje/nie da sie go zalozyc i jest potrzebny do "zakucia" lancucha a do spinania spinka nie jest potrzebny.

 

http://img227.imageshack.us/img227/7923/pr...bmasmallqk5.jpg

 

spiolem spinke bez elementu nr 3 .

 

co o tym myslicie

 

aha w zestawie sa 4 oringi,mam uzyc 4 czy 2?

Musisz założyć 4 o ringi tzn najpierw na el 1 zakładasz dwa potem przekładasz przez rolki łańcucha następnie zakładasz pozostałe dwa i zakładasz element 3 może ciasno wchodzić ale musi wejść (możesz użyć kombinerek itp tylko uważaj żeby nie uszkodzić). Następnie zakalasz zapinkę w dobra stronę . Jeśli masz opakowanie z łańcucha to tam powinno wszystko być napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...