Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

POSZUKUJE TEŻ ZBIORNIKA METALOWEGO,PONIEWAŻ POSIADAM PLASTIKOWY AERBISA I CHCE GO WYWALIĆ.

HEJ, JA SIĘ Z CHĘCIĄ ZAMIENIĘ!!!!

 

zbychu,jeśli serio to mówisz to mam całkiem ładniutki metalowy bak :)

..i jeszcze bym dopłacił! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo-cher ILE BYŚ CHCIAŁ ZA METALOWT ZBIORNIK? JAK DOJDE DO TEGO JAK UMIEŚCIĆ ZDJĘCIE NA FORUM TO CI POKAZE JAKĄ MAM CYSTERNE W MOJEJ DR

a nie przypadkiem ile bys dal?? :?

Zbyszmi po co chcesz wywalac ten plastikowy bak i ladowac do DR-y wazacy o wiele wiecej metalowy? Ponadto jak zaliczysz gleba na kamieniach z metalowym bakiem to na pewno bedziesz to wspominal poprzez piekne wzlobienie i wkleslosci w baku. Jest tez chyba cos takiego(nie jestem pewien) ze pozostawiona w malych ilosciach bezyna powoduje korozje scianek baku, ze niby wytraca sie w z benzyny woda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszmi po co chcesz wywalac ten plastikowy bak i ladowac do DR-y wazacy o wiele wiecej metalowy? Ponadto jak zaliczysz gleba na kamieniach z metalowym bakiem to na pewno bedziesz to wspominal poprzez piekne wzlobienie i wkleslosci w baku. Jest tez chyba cos takiego(nie jestem pewien) ze pozostawiona w malych ilosciach bezyna powoduje korozje scianek baku, ze niby wytraca sie w z benzyny woda Rolling Eyes

 

Napisał, że ma cysterne czyli chodzi pewnie o ten akcesoryjny bak acerbisa, który jest 2 razy wiekszy od zwykłego a to przeszkadza w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo-cher ILE BYŚ CHCIAŁ ZA METALOWT ZBIORNIK? JAK DOJDE DO TEGO JAK UMIEŚCIĆ ZDJĘCIE NA FORUM TO CI POKAZE JAKĄ MAM CYSTERNE W MOJEJ DR

a nie przypadkiem ile bys dal?? :?

Zbyszmi po co chcesz wywalac ten plastikowy bak i ladowac do DR-y wazacy o wiele wiecej metalowy? Ponadto jak zaliczysz gleba na kamieniach z metalowym bakiem to na pewno bedziesz to wspominal poprzez piekne wzlobienie i wkleslosci w baku. Jest tez chyba cos takiego(nie jestem pewien) ze pozostawiona w malych ilosciach bezyna powoduje korozje scianek baku, ze niby wytraca sie w z benzyny woda :roll:

 

Tutaj zgadzam sie w zupełności z żubrem zaliczysz glebe zrobisz dziore w zbiorniku lub go powgniatsz a to konczy sie prostowniem poprzez powietrze gdzie po tym zbiornik wygląda jak piłka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczysz glebe zrobisz dziore w zbiorniku lub go powgniatsz a to konczy sie prostowniem poprzez powietrze gdzie po tym zbiornik wygląda jak piłka
8O

 

No też coś...

mam nadzieję, że to nie jest wyssane z palca...?! I potwierdza to twoje doświadczenie.

Nieźle się trzeba przewrócić, żeby w metalu dziurę wywalić, przecież prędzej sie wygnie.

Sam sie wywróciłem nie raz i nic sie z bakiem nie dzieje.

Lekka bzdura.

Koniec końców to chyba metal bardziej jest wytrzymały od plastiku :roll:

 

?!Jeśli zbiornik wygląda jak piłka to powiększa się

chyba jego objętość? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie może jest ono glupie ale sie zapytam. Czy strzelanie z tlumika w dr przy ujmowaniu gazu to normalne ? :roll:

Pytam sie dlatego ponieważ troche ludzi twierdzi ze tak nie powinno byc.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mieszanka jest zbyt bogata w benzyne to strzela, gdy zapcha Ci sie filtr powietrza strzelanie sie nasili :roll: ale normalne jest to ze przy naglym odjeciu gazu strzela, u mnie nawet przy hamowaniu silnikiem na niskich biegach strzela :D ale gaznik jest dobrze wyregulowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za wasze odpowiedzi teraz wiem na pewno ze w 4T tak jest z tym strzelaniem. :D

 

Pozdrawiam!!!!!!!!

 

[ Dopisane: 01-02-2006, 13:53 ]

jak mieszanka jest zbyt bogata w benzyne to strzela

 

Tutaj Wazzabi sie chyba pomyliles lub na innym przykladzie motoru omowiles gdyz w 4T nie ma mieszanki ale dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...