Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do kupna dr 350. A ze szukajka nie znalazla, mam takie oto pytanie. Czy to moto nadaje sie do podrozy, takich powiedzmy Wroclaw-Bieszczady?Dojazd autostrada, pozniej teren. Czytalem ze ktos tam wybral sie baja 250 do Rumunii, z dziewczyna, wiec chyba z dr 350 tez mozna zrobic takiego mini turyste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kristi rx125 jak najbardziej mozesz kupic przeciez jest na sprzedaz. :) .a co do dr to pisalem ze cos dzwoniło i sprzedałem.kupujacy magik8888 wiedział ze dzwoni nawet przed kupnem wysłał do mnie maila ze jak korba jest ok to ja i tak wezma bo nie pojada na marne 600km,wiec nie wim czemu ciagniemy ten temat,a teraz szukam dr igły :evil: pasuje ci moja odpowiedz :icon_exclaim: to kidy przyjezdzasz po klx :icon_exclaim: tylko nie rozumie jednego z wr-ki na klx????

Edytowane przez psa5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item162128340_suzuki...uper_stan_.html

To sprzedawałeś drugą i też nie była "igła"? :icon_exclaim:

Czemu zamieniasz KLXa na DR?

troszeczke do igły brakowało nie mówie tu o silniku..a klx a wystawiłem z ciekawosci ale jak widzisz cena tez nie jest okazyjna gdyz troszke włozylismy i dla tego sie z raziłem do remontów pewnie cos o tym wiesz.wracajac do klx naprawde jak nie sprzedam to nie bede płakał a miedzy czasie postawiłem sobie cel..znalez ładniutka dr-ke jednak lezy mi ten motor tylko przerazaja mnie remonty .pozdrawiam :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebralem swoja dr w drobny mak (rama do malowania) i mam luz na kiwaczce w miejscu oznaczonym nr 4 na rysunku pod linkiem :

http://img516.imageshack.us/img516/1221/36em3.gif

 

Czym mozna zastapic (czym zastapiliscie :) ) to lozysko czy jak to nazwac - nowe kosztuje za duzo w stosunku do jego wielkosci itd :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może simerblok ?? ja tak w dt zzrobiłem i jakoś sie trzymało... on w przeciwieństwie do łożyska kosztuje 6zł i możnawymienić ze 2 razy w sezonie. a łożysko jak zmienisz to i tak prędzej czy później bedzie miało luz.... mój kolega zmieniał w YZ to kilka jazd i po łożyskach.... :D

Co do 4umowica psa5 to naprawde powiem że mechanika nie boli :( zestaw dobrych kluczy kosztuje okolo 300zł a naprawa u mechanika pewnie z 500... serwisówki w necie są, a jednocylindrowiec to pestka :) wiewiem jak z rzędówkami i z V-kami.

Pozdrawiam!!

 

A co do Twojej byłej DR to ona stanie sie igłą w piątek :) i to niedużym kosztem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może simerblok ?? ja tak w dt zzrobiłem i jakoś sie trzymało... on w przeciwieństwie do łożyska kosztuje 6zł i możnawymienić ze 2 razy w sezonie. a łożysko jak zmienisz to i tak prędzej czy później bedzie miało luz.... mój kolega zmieniał w YZ to kilka jazd i po łożyskach.... :(

Co do 4umowica psa5 to naprawde powiem że mechanika nie boli :D zestaw dobrych kluczy kosztuje okolo 300zł a naprawa u mechanika pewnie z 500... serwisówki w necie są, a jednocylindrowiec to pestka :bigrazz: wiewiem jak z rzędówkami i z V-kami.

Pozdrawiam!!

 

A co do Twojej byłej DR to ona stanie sie igłą w piątek :eek: i to niedużym kosztem :P

..witam powiem naprawde szczerze ja nie mam pojecia o mechanice,a jak sie nie znam to nie naprawiam :D ,a druga sprawa to extra ze doprowadzisz ta dr do super stanu.POZDRAWIAM. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co sprzedawac jak dołozycie i bedzie...wsuper stanie??? ;) dziwne :banghead:

dałes 5 a chcesz 7 :bigrazz: magik 8888 dziekuje za propozycje ale szukam igły(stan wizualny,techniczny IDEALNY). :) i wersja S,i rok przynajmniej95 :bigrazz: mile widziany rozrusznik :) do 6500 wymagania duze :D ale nie spieszy sie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba 350 mam ten sam problem co Ty ;)

Dzwonilem do Suzi Moto w Bielsku i pytalem o ceny tych lozysk. Lozysko nr. 4 i 2 na rysunku to wydatek 85 zl. za jedno. Lozyska nr. 3 to 95 zl. za jedno.

 

Psa5 na allegro pojawila sie dosc ciekawa DRka z 95'kolo krakowa z rozrusznikiem niby w idealnym stanie. 7500 to duzo ale jak jest w super stanie to lepiej dolozyc wiecej i miec spokoj ;)

 

Dobrze robisz ze szukasz DRki bo tak jak Ci mowilem Hard enduro i Crossy to skarbonki bez dna ;)

 

Jechalem pare dni temu w terenie DRka ktora mi sprzedales i musze powiedziec ze jestem pod duzym wrazeniem :bigrazz: Moja poprzednia tak zaj*biscie nie ciagnela. Idzie na kolo jak rower, nawet na 4 przod dzwigalo. Niestety ten wyciek ze szpilki z glowicy dawal o sobie mocno znac wiec to byla krotka przejazdzka. Mimo to jak narazie jestem zadowolony :) Ten wyciek sie bez problemu zlikwiduje - mam nadzieje ze oryginalne sruby i podkladki miedziane pomoga. Postaram sie umiscic dzisiaj jej foty na bikepics to Ci pokaze jak wyglada gdy jest umyta :P Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba 350 mam ten sam problem co Ty :)

Dzwonilem do Suzi Moto w Bielsku i pytalem o ceny tych lozysk. Lozysko nr. 4 i 2 na rysunku to wydatek 85 zl. za jedno. Lozyska nr. 3 to 95 zl. za jedno.

 

 

Mi za to nr 4 co mi potrzebne ,powiedzieli ponad 200zl w poznanskim serwisie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...