Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ale nie jestem pewien czy ten zestaw pasuje do mojego kranika u mnie niema tej uszczelki gumowej co wygląda jak uśmiechnięta twarz przynajmniej nie wiem gdzie się ona znajduje i ta uszczelka owalna co idzie pomiędzy kranik a bak nie jest u mnie dzielona jak ktoś może mi powiedzieć czy ten zestaw będzie pasował do mojego kranika na podstawie zdjęć powyżej byłbym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W mojej Drce pojawil sie problem ze skrzynia biegow. . Wszystkie biegi wchodza elegancko bez zadnych zgrzytow. Temat dotyczy rzezenia na 5 biegu wydobywajacego sie z silnika.Na pozostalych biegach tego rzezenia nie slysze.5 wchodzi plynnie, moto nie traci mocy,nie slizga sie ale rzezi :-/

Prosze o jakies konstruktywne pomysly co moze byc tego przyczyna.Moze juz ktos przerabial podobny temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam mam problem z moja drka nie moge odpalic. sprawdzilem swiece akumulator nadalowany itp elektryka tez wszytko dobrze jest i niewiem co chodzi?? jak nalalem paliwa pod swiece odpalila ale zaraz zgasla gdy tylko przepalila ta dawke co jej wlalem pod swiece. o co chodzi ze nie moze odpalic nie dostaje paliwa normalnie gdzie to moze uciekac???? prosze o odp dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problemy z tylnym amorem. Zaczął tracić olej. Rozebrałem go na części pierwsze i okazało się ,że część uszczelniaczy jest dosłownie w strzępach.

 

1) Wiecie ile oleju trzeba wlać do niego?

2) Gdzie dostane takie uszczelniacze i w których rowkach mają być, bo się rozpadły.

3) Jakie ciśnienie powinno być w zbiorniczku,powietrze może być?

 

Jak ktoś przeprowadzał takie zabiegi to proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looknij tu

http://www.thumpertalk.com/forum/archive/index.php/t-723129.html

Jesli nie znasz ang. to niech którys kolega przetłumaczy. Olej do tego to 3TW, u nas nie ma wiec daj 5 -taka do forków, bo i tak tył miekki jak na taką sprężynę. Azot pompujesz pod wentylem pod dekielkiem. Ciśnienie poszukaj. Jakie uszczelnienia z obrazków wylookaj, a średnice uszczelnień ustal z osadzeń i wałków. Tak na szybko.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnienia sie z kosmosu nie biorą :) Po to Ci dałem tego linka, żebyś polookał jak wygladają poszczególne uszczelnienia. Ściągnij sobie z neta kilka pdf'ów z uszczelnieniami różnych producentów i według typów porównaj z obrazkami. To samo się tyczy oringów. Zresztą cos tam na stronie było podawane. W tym amorku facecik wstawiał zawór olejowy akcesoryjny więc może się trochę różnić.

Ja u siebie nie dotykałem amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu proponuje Ci założyć watek w dziale mechanika. To subforum tyczy sie użytkowania i eksploatacji DR 350 a nie napraw. Załóż wątek " Regeneracja amora DR 350" i krok po kroku będziesz się pytał i na bieżąco regenerował. Jest kilku chłopaków co sie tym pałają więc na pewno pomogą a i może jakieś wskazówki podeślą.

Co do blaszek to jesli nie są uszkodzone to możesz zakładać, a ogólnie to wątpię, żebyś to dostał jako część zapasową.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Byłem u mechanika i powiedział, że ten mój amor to złom, więc teraz szukam nowego, (używanego).

 

Jeśli ktoś posiada z dobrym tłoczyskiem to proszę o kontakt.

Edytowane przez Krzychu22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...