Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chłopaki! Macie już jakiś pomysł co do mojego poprzedniego wątku: zdławiony silnik i co pewien czas jakieś przebłyski mocy dodające ok 10 km ( jest zdławiony nagle jakiś mały starzał z tłumika i uzyskuje większą moc ) Proszę o pomoc!

Silnik przerywa? czy cały czas pracuje normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTMGS125

 

Mozliwe ze najzwyczajniej na swiecie masz padnieta swiece, ja bym zaczal od tego.

Druga mozliwosc to zapchany gaznik.

Najgorsza wersja, to jak biedron napisal, zle ustawiony rozrzad, a co za tym idzie mogl Ci lancuszek przeskoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek chodzi płynnie tylko jak czasami wkrece go na wysokie obroty to na najwyzszych nastapi strzal z tlumika i wlącza się ten "power" czyli uzyskuje nagle większą moc i to znacznie większą tak na oko ok. 10KM. Normalnie idzie na koło z 1 z gazu czyli wydaje mi się że jest za słaby a jak dostanie tego"powera" to potrafi z 2 a gdybym się postarał nawet z 3 ale to już większa filozofia:D więc coś jest nie tak. Świeca jest dobra ostatnio patrzyłem,a na gaźnik jeszcze raz zerkne i wtedy zobaczymy ale to napisze dopiero za tydzień --->szkoła, no a łańcuszek jakby przeskoczył to moto by nie jeździło a śmigam nim normlanie tylko jest tak jak mówiłem zdławiony;/ Pozdro all

Edytowane przez KTMGS125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was takie pytanie. W związku z tym że zbieram się do zakupu suzuki dr 350 - jeszcze nie wiem czy s czy se. Czy ktoś z Was może oglądał którąś z tych dr ?

 

http://www.allegro.pl/item472142083_suzuki...jestrowany.html

 

drugi

 

http://www.allegro.pl/item462172867_suzuki_dr_350_se.html

 

Może ktoś z Was ma jakąś Dr do odsprzedanie - mile widziane osoby ze śląska..

 

Z góry dzięki za odpowiedź Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie czy to możliwe żeby dr 350 miała taki przebieg jak podany na tej aukcji ? Mi osobiście wydaje się to coś za mała wartość. Co ogólnie o tym sądzicie. Za niedługo się wybieram go zobaczyć.

 

http://www.allegro.pl/item472142083_suzuki...jestrowany.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maxhasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wierze, że motocykl 12-sto letni ma przebieg 4000 km!!

 

Może ma 40 000 ?!? Nie wygląda najgorzej, ale wiadomo jak to jest ze zdjęciami. Trzeba pojechać, posłuchać, pooglądać, przejechać się. Powodzenia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow....

Mam pytanie czy w DR 350 występował nikasil ??

Jestem na etapie kupna nowego tłoka do swojej SUZI i napotkałem pewna informację na jednej z aukcji znanego na śląsku sklepu motocyklowego.

 

" OFERUJEMY NIEMIECKIE TLOKI ODKUWANE DO MOTOCYKLI CROSS ENDURO

AUKCJA DOTYCZY TLOKA SUZUKI DR 350 90-99 WSZYSTKIE WERSJE

 

 

!!!PRZY ZAKUPIE PROSZE PODAC ROCZNIK MOTOCYKLA!!!

 

ZESTAW TLOKOWY ZAWIERA TŁOK PIERSCIENIE SWORZEŃ ORAZ ZABEZPIECZENIA

 

przed zamówieniem sprawdz jaki rozmiar ma twój cylinder oraz czy masz powloke nicasilową czy zeliwną"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam DR :buttrock:

http://forum.motocyklistow.pl/DR-350-czarn...99-t107256.html

 

 

Też mi się tak wydaje że mógł się w liczbach o jedno zero łyknąć. Nic innego mi nie pozostaje jak zobaczyć. Jeżeli wszystko ok to jak sądzicie - cena wygórowana ?

Koleś pisze, że była zawsze robiona w autoryzowanym serwisie. Jeśli tak, to powinna mieć książkę, wpisy i pieczątki. To już jest jakaś podstawa żeby wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...