Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

ale np masz Hard enduro np wrf lub exc czy tam sa kierunkowskazy? jesli byly by potrzebne to nie mial by homologacji

 

Dobrze gada. Polać mu. :D :)

 

A tak poważnie, jak zdemontujesz kierunkowskazy to przegląd przejdzie. A jak masz je i nie działają to zapomnij. Ogólnie jest tak, że motocykl nie ma obowiązku posiadania kierunkowskazów. Nawet jeżeli są i nie działają w trakcie jazdy, możesz używać rąk. Także, ściągaj kierunki, bo i tak nie działają i śmigaj na przegląd i dalej w teren!! :P

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolicie Hipolicie

 

 

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY

 

z dnia 31 grudnia 2002 r.

 

w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

 

ROZDIAŁ III § 12. 1.

 

motocykl musi posiadac kirunkowskazy chyba że został zarejestrowany po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1986 r

 

tylko ze na stacjach mają takie pojęcie jak i Wy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np masz Hard enduro np wrf lub exc czy tam sa kierunkowskazy? jesli byly by potrzebne to nie mial by homologacji

 

 

muszę cię zmartwić, bo np nowy exc posiada kierunki, a nawet podstawkę pod tablicę i osobne oświetlenie tejże tablicy :)

 

a brak kierunków w/w sprzętach to inwencja twórcza ich posiadaczy

Edytowane przez brunogrande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chlopaki mam do was pytanie: Czy kiedyś mieliście problemy w dr 350 z chłodzeniem tzn czy wam się kiedyś zagrzała a raczej przegrzała czy nie ma z tym problemów i nie szkodzi że nie ma chłodzenia wodą?? Bo wydaje mi się że w upalne dni może być nieciekawie a ja sam tego nie sprawdziłem bo przejechałem się na swojej jakieś trzy razy i okazało się że jest gora slnika do remontu który właśnie robie;P Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zle mnie zrozumiałeś chodzi mi ogólnie o model dr 350 a nie o mój u mnie tak mi się wydaje że wszystko jest ok bo go nie testowałem czy mimo braku chłodnicy cieczą nic się nie dzieje z chłodzeniem czy wystarcza mu olejowe i czy przez to w upalne dni podczas jazdy sie nie przegrzeje? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezagrzeje sie. No chyba ze cały czas bedziesz jezdził w błocie na wysokich obrotach z bardzo niskimi prędkosciami,wtedy moze sie zagrzac chodz niepowinna. Ale jak jedziesz to niema prawa sie zagrzac,nawet jak bedziesz ostro zapier*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz pilnował stanu oleju to nic się nie powinno stać, słyszałem, ze jakiś gostek tak katował DR, że zagotował olej w silniku ( jak zgasił to było słychać bulgotanie ) i nic się nie popsuło ale wiadomo lepiej nie przeginać bo wszystko ma swoje granice.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem może ten temat był już poruszany ale przeszukiwanie 137 stron jest nieco męczące, wiec pozwolę sobie zapytać o ilość zębów tylnej zębatki.

Wiem że oryginalnie jest to 808/43 gdzie 43 to ilość zębów ale słyszałem że można kupować różne rozmiary i tu moje pytanie co tak naprawdę to daje, jaki efekt jest zębatki która ma więcej zębów, a jaki z mniejszą ilością zębów?

z góry dziękuje za pomoc :biggrin::):biggrin: :icon_razz: dodam że chodzi o DR 350 SE :biggrin:

Edytowane przez dr350adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie co do oleju to mam pytanie do "praktyków" po jakim czasie sprawdzacie stan oleju( tzn ile ma pracowac silnik i jaka ma byc przerwa do pomiaru).

I nastepne ile wlewacie oleju do swojej DR -ki.

Na ramie pisze 1,7 litra a w instrukcji podają 2,1 litra .pewnie chodzi o to że zalany musi zosta filterek olejowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...