Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki cos na allegro ceny Drek poszly diametralnie w dol nie wiem czy to wina zimy czy tego ze ludziska juz sie nachapali moto z zagranicy i dosieglo to tez naszych Drek jak myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item163869110_suzuki...350_dr350_.html - chcecie ladna DR to brac :)

To kumpla ogloszenie - wlascicielem tej DRy byl pracownik serwisu SUZUKI w niemczech. Reszta jak w aukcji napisane. Ja kupilem od niego w ciemno poprzednia DR - majac liche zdjecie z telefonu dalem mu pieniadze i mi ja przywiozl - sprzet jezdzi do dzis . Tej DRy nie widzialem ,stoi jeszcze w niemczech,ale jak gosc mowi tak jest - znam go dlugo. Nie traktujcie tego jako reklame ,ale sam wiem jak to jest jk sie kupuje moto - jak sie kogos zna to mozna z czystym sumieniem polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jakby ktos jezdzil nim wylacznie po szosach (oponki) i parkowal pod chmurka (kompletnie zardzewialy tlumik). Seba wiesz moze kiedy ten sprzet bedzie w PL?

No ciekawe moto :icon_mrgreen: czy to jet ten Zlotow kolo Wiecborka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jakby ktos jezdzil nim wylacznie po szosach (oponki) i parkowal pod chmurka (kompletnie zardzewialy tlumik). Seba wiesz moze kiedy ten sprzet bedzie w PL?

No ciekawe moto :P czy to jet ten Zlotow kolo Wiecborka?

 

 

Tak,to ten kolo Wiecborka :crossy:

Nie wiem,ale zadzwon pod podane nr i sie dogadacie - zardzewialy tlumik to standard (w czasie jazdy na rozgrzany dostaje sie woda i to sa efekty) - ale spojz na rame przy podnozkach - jak nowa :D

 

Teraz sie przyjzalem zdjeciu tego tlumika - wg mnie on jest od mokrego blota z ulicy i wydaje sie jakby byl zardzewialy na pierwszy rzut oka - opona tylna tez jest mokra.

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a co myslicie o ty sprzecie http://moto.allegro.pl/item164011797_suszu...ponyokazja.html

pozdrawiam :icon_twisted:

 

 

Nie zarejestrujesz tego.

 

 

 

Powiedzcie mi ... dlaczego nikt nie chce kupić mojej DRki ?! O_o No ja tego po prostu nie rozumiem. Taki fajny sprzet, a ludzie tylko dzwonią i nikt nie przyjezdza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, wygląda tak jak dobra używana w terenie dr-a powinna wyglądać, bez żadnego picowania, trochę osprzęt z brakami ( do ostrej jazdy w teranie też zdejmuję te elementy ), miękie wgnioty zbiornika to norma, w oryginale, fajny tłumik, hand bary, motocykl od razu do ostrego dzikowania w terenie, takiego nie szkoda że się porysuje i pogniecie troszku więcej. Jesli mechanicznie ok ( zawieszenia i silnik ) to brać. Jedyna wada to to że tylko w teren, nie zarejestrujesz, wszędzie na imprezy musisz go wozić, jeździć tylko po terenie zamkniętym, nie wykupisz oc. Wychodzi na to że jest za drogi. Zapłacisz 20-25% więcej i masz szanse znaleźć sztukę w takim stanie do jazdy na legalu.

 

Czapla, zarejestruj ją i pójdzie za 6tys. Dobry ( jeśli jest dobra ) drogi towar sprzedaje się długo. Jeśli zależy ci na czasie zrób dużą promocję. Cena Czyni Cuda. Chętny znajdzie się nawet jutro. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dzięki ;]

 

Rejestrować nie będę rejestrował, po prostu kompletnie na to nie mam kasy teraz, a pożyczka raczej nie wchodzi w grę. Sprzeta za 5600 pogonię, niżej już nie zejdę (hah, wczesniej chciałem 6000, o ja naiwny), po prostu za 5500 na allegro stoi sprzet bez tuningowych gratów i bez papieru, a znowu za ~6400 chodzą świeżo sprowadzone z papierem, ale tez bez tuningu.

 

 

Mój towar sprzedaje się coś o wiele za długo, bo od listopada O_o. I nawet jeszcze nikt nie przyjechać na oględziny ;/.

 

Zdjecia są brzydkie czy co ? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dzięki ;]

 

Rejestrować nie będę rejestrował, po prostu kompletnie na to nie mam kasy teraz, a pożyczka raczej nie wchodzi w grę. Sprzeta za 5600 pogonię, niżej już nie zejdę (hah, wczesniej chciałem 6000, o ja naiwny), po prostu za 5500 na allegro stoi sprzet bez tuningowych gratów i bez papieru, a znowu za ~6400 chodzą świeżo sprowadzone z papierem, ale tez bez tuningu.

Mój towar sprzedaje się coś o wiele za długo, bo od listopada O_o. I nawet jeszcze nikt nie przyjechać na oględziny ;/.

 

Zdjecia są brzydkie czy co ? O_o

Dowiedz sie czy masz wszystko do rejetracji kompletne i przez tel badz pewny ,ze masz wszystko - rozmawialem z Toba i to mnie zniechecilo - jechac kawalek i sie dowiedziec,ze nie da rrady itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapla jaki masz tam tuning :D ? Bo oprócz rozerwanej harmonijki nic tam nie widać.

Co robiłeś z tym motorem przez rok, jak z niego korzystałeś ? W terenie nie śmigałeś , brak opon i zniszczeń, po ulicy też nie, brak rejestracji, jeździłeś tylko po parkingu ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...