Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies czytalem ze seryjne przolezenie w dr 350 to przod 15 a tyl 43. Kto ma inne zdanie?

 

A jak masz z przodu mniejsza a z tylu wieksza to do setki szybko sie rozpedzisz ale predkosc max sie zmniejsza. Mozna dac takie zebatki ze nawet 100 nie osiagnie ;p

Edytowane przez str_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moj np. ma do 100>> 7 sek. ale wynika to z przelozenia ;)

 

a jaki masz vmaks ? chcę mniej więcej wiedzieć ile ,muszę być obeznanym gdyż chcę dr kupić

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz vmaks ? chcę mniej więcej wiedzieć ile ,muszę być obeznanym gdyż chcę dr kupić

Choć naprawiłem sobie liczniki nie zdażyło mi się nawet na nie spojżeć i trzymam je tylko dlatego, że do nich przymontowana jest stacyjka i mi się nie chce kombinować... Czy ty masz zamiar jeździć po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zawieszeniu raczej mała.

 

A moim zdaniem zasadnicza!!

Chyba wlasnie o to w tym wszystkim chodzi, okrojona instalacja elektryczna(tylko swiatla drogowe, brak aku), lzejsze koła od RMX250, to co prawda mało istotne ale inna gąbka od siodła, która sprawia iż motocykl jest bardziej jak "deska" i można lepiej dociążyć przód. No i co najważniejsze inne wyższe zawieszenia o innej charakterystyce konkretnie w teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiegos profesjonalnego uzytku napewno nie, ale kiedys to byl pełnokrwisty sprzet do enduro, co prawda lata mijają ale hopki nie maleją. Zresztą taki gigant jak Enduroguy skakał prawie wszystkie hopki (oprócz największej) na torze w Aninie na XLR250, co jest potwierdzeniem tego iż liczą sie umiejętności a nie motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą taki gigant jak Enduroguy skakał prawie wszystkie hopki (oprócz największej) na torze w Aninie na XLR250, co jest potwierdzeniem tego iż liczą sie umiejętności a nie motocykl mrugacz.gif

oj tam, baja byla wyjatkowo motocrossowa jak na spokojne enduro :cool: . a tak na powaznie to (szczegolnie jak sie nie ma doswiadczenia na torze na motocyklu do tego stworzonym) dopoki dolatujesz na ladowanie i dobrze sie w nie wklejasz to jest naprawde ok i nawet zawieszenie nie ma ochoty dobic! co innego jak przez przypadek wyladujesz na plasko - wtedy to zacisnac zeby i obserwowac co sie dzieje . ojjj ale jak po takim "treningu" wpadlem na tor KTM'em to czulem sie tak pewnie i spokojnie :icon_mrgreen: .

to co prawda mało istotne ale inna gąbka od siodła

a wg mnie to jest mega wazne! jakis czas temu zlapalem runde na DRz'cie z zawieszeniem od Wr (poczestowal mnie kolega Gadimex - dzieki :icon_mrgreen: ) i wlasnie rzecza ktora mnie najbardziej denerwowala byla szeroka i miekka kanapa! naprawde nie zdawalem sobie sprawy jak moj tylek balansuje po siedzeniu na lewo i prawo, takze brawo dla konstruktorow DR'a.

No i co najważniejsze inne wyższe zawieszenia o innej charakterystyce konkretnie w teren.

z tego co sie orientuje to zawieszenie te ma takze wieksze mozliwosci regulacji!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie to wazna sprawa!

I trzeba je odpowiednio dobrac do motocykla i tego co z nim chcemy robic...

Ja u siebie w DR nie mam oryginalnego "siodła'' i jest wsadzone cos innego; jest tak pozadnie wykonane, ze zdaje mi sie ze to jest jakies aksesortjne cacko! Spisuje sie wysmienicie! Twarde, lecz szerokie, poprzeczne szycia ktore trzymaja zebys nie zjezdzal etc :icon_mrgreen: (tyle, ze to nie jest crosowe tylko takie bardziej enduro:)) nizej macie zdjecia:

http://www.bikepics.com/members/odyd/90dr350/

Edytowane przez Tomcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...