Skocz do zawartości

Tylnia zawiecha WP ze starych KTM gdzie szukac ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wita m

 

ktos wie gdzie szukac tylniego amora WP lub Ohlins ze starych KTM LC4 kiedys na ebay.de bylo tego sporo ale teraz chyba tylko 2 znalazlem ile moze kosztowac takie cudo ?? znajomy w KLR 600 ma zalozony WP sprawuje sie super moj orginalny Kayaby jest za miekki dlatego szukam cos konkretniejszego bo jeszcze troszke polatam na Kawie

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy kosztuje kolo 3 ale nie jestem pewien i byc moze sie myle jak ktos wie to niech zweryfikuje ta informacje tylko nie w stylu mysle czy uwazam tylko dawajcie linki albo mowcie jak jestescie 100% pewni

 

[ Dopisane: 14-09-2005, 22:59 ]

a przod kolo 12 mowie tutaj o ohlins'ach ale to byla wartosc rynkowa 3 lata temu a ostatnio sie nie dowiadywalem oczywiscie sa RÓZNE zawiechy wiec rozne ceny to byly ceny zawieszenia do 125 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukac?!Mysle ze dizmar,roznego rodzaju giełdy motocyklowe,czasopisma,bazary no i ebay,ebay i jeszcze raz ebay bo wiadomo tam mozna dostac wiele.Jak dobrze poszukasz to znajdziesz tylko wymaga to troszku czasu. :D www.enduro.pl w dziale giełda tam duzo czesci do katów było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod moze byc zmienil bym tylko sprezyny na WP ale tyl caly bym zmienil wiem ze na ebay.de byly jeszcze poszukam dokladniej chociaz po omacku bo ja niszt fersztejen ten jezyk :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Powiedz mi Nitomen, jak zamierzasz założyć do Kawy pracującej na kiku dźwigniach amortyzator od KTM pracujący na kedym łożysku PDS? Przyspawasz go? Jak masz za miękkie zawieszenie w Kawasaki to wymień sprężynę na akcesoryjną i będziesz miał wszystko w porządku.

Poza tym po co Ci zawieszenie WP - zamierzasz skakać tym klocowatym KLR czy jakiś freestyle? Nie kumam w ząb.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles ma caly amor WP w KLR 600 orginalnie ma taki sam amor jak ja teraz w moim i nie musial nic specialnie przerabiac najprawdopodobniej jest to stary amor od KTM 620 z poczatku lat 90 niewiem czy na PDS, no myslalem nad sprezyna chyba jej poszukam ile moze kosztowac i gdzie szukac ??

 

Dominik nie mam zamiaru skakac (no moze nie za wysoko :D) ale amor dobija przy wiekszych dziurach ze o hopce pol metrowej nie wspomne a regulacja jest jakas tandetna (brak regulacji sprezyny)

 

tylko nie klockowatym wazy jedyne 180 kilo :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten amor sie rozbiera zbiornika gazowego z boku niema gaz jest w srodku

 

pytalem sie o koszt sprezyny kosztuje tylko 997 zl :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sprężyny dorabiają specjaliści od sprężyn samochodowych. Dobierze Ci taką, jaką sobie zamarzysz (wiem, testeowaliśmy temat z przednimi zawieszeniami). Ceny są skromne, kilkadziesiąt zł max.

Jedyne Twoje zadanie - znaleźć w swojej okolicy takiego speca. Tylko tyle.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...