Skocz do zawartości

MOJA ECIA!!!


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wpakowalem do albumu zdjecie mojej MZ ETZ 250 tylko nie patrzcie na opony...

zdjecie bylo robione pod koniec lata a teraz stoi sobie w garazu i czeka na oponki, amortyzatory, kierunkowskazy i pare innych drobiazgow.... a ja czekam na kase na prawko heheeh

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAGO spoko. kasy nie wiem nie licze ;-)) wiem ze duzo jakies 1500 nie liczac zakupu maszyny ale ja to lubie a nawet koFam ;-))) nie bede zalowal biednemu motorkowi co marznie zimą w garazu i czeka na mnie i lato z utesknieniem ;-)) paru zlotówek ;-))) ona jest KoFana ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim stanie bylo moto jak je kupiles?

ja za swoja dalem 1300

remat silnika kosztowal 500 a teraz jeszcze 1000 chce wpakowac i nielicze tych 200-300 ktore dolozylem na jakies duperele... problem polega na tym ze ja nie pracuje a ty pewnie tak

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i swoją się pochwalę :) Chociaż, Viper - moje gratulacje - piękny sprzęt odstawiony na wysoki połysk. Masz może jeszcze jakieś jej zdjęcia?

Za mają MZ dałem 1450 zeta i jeszcze prawie nic przy niej nie robiłem (nie licząc wymiany kloszy od lamp - jakieś 40 zeta i żarówki). Na zdjęciu jest w stanie dokładnie takim jak odebrałem ją od właściciela, ale jak z nią skończe to będzie na pewno ładniejsza :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yago nie nie pracuje ..nadal chodze do szkoly lecz mam rodziców co cenią moją pasje '-)) na kase na nowy sprzet byly by moze jakies problemy choc mysle powaznie o GS 500e na next sezon. Ojcu mojemu strasznie sie podoba to co z niej zrobilem i twierdzi ze duzo sie przy takim remoncie zlowiek uczy ;-) ale pokazywalem jemu wlasnie GS`ki i podobaly mu sie nawet wiec moze bedzie next moto do kolekcji a mam juz 2 ;-)) sachs hercules 50ccm na pedala tai maly fajny motoped no i kofana ecia ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fotki mojej Mz ale takie szczątkowe bo nie mam czasu nigdy zrobic fotek heh ale prosze:

 

http://www.smsnet.pl/~viperpl/silnik.jpg

http://www.smsnet.pl/~viperpl/2moto.jpg

http://www.smsnet.pl/~viperpl/3moto.jpg

 

Tylko tyle ciekawych foto na dzień dzisiejszy, bedzie więcej po tym weekendzie zdecydowanie ;-)) bo i jakies fotki zrobie w niedziele na Scuter CUP w Szczecinie bo sie wybieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi starzy powiedzieli ze nie doloza do mojej smierci... Ja terz o maly wlos niemial bym herkulesa tyle ze z silnikiem od etz 150 ale nie mialem kasy a jak mialem to juz jakies wiesniaki wziely rame od tego sachsa i "tuningneli" spawarka.... szkoda gadac bo mial bym fajne enduro!!!

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się uczę, a na moto długo oszczędzałem - starzy byli absolutnie przecwni - ale się opłaciło, ofkors :) Zwłaszcza że części do MZtki są tanie i można się spokojnie pobawić :D

 

Mam pytanie do wszystkich: poszukuję zamknięcia od tej klapki przy akumulatorze (nie wiem jak to inaczej nazwać - chodzi o takie zamknięcie z kluczykiem do bocznej osłony na motocyklu chroniącej akumulator) - jeżeli ktoś ma na zbyciu coś takiego lub wie skąd można to zdobyć to bardzo proszę o kontakt.

 

PS. Śliczne są nasze maszynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...