Skocz do zawartości

Prośba o info


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm z osobistych doświadczeń raczej mało wiem , ale troche sie już tutaj naczytałem , widze nie masz 15 lat i wybujałej wyobraźni bo większość 14/15 latków właśnie rzuca sie na głebsze wody nie zdając sobie sprawy z czym igrają. Były nawet przypadki że chcieli kupowac 500 :twisted: .. mysle że dasz rade !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie jakieś doświadczenie, ale to ma być mój pierwszy motocykl, jeżdze na motorowerze marki Simson S51. Zaznaczam,że mam prawojazdy kat. A. Wiem ze 250 cm3 w dwusówie to dużo, ale wersja KTM EXC 250 ma mniej KM niż wersja chocby KX 250, czy CR 250.

Byłem dziś u nas na torze motocrossowym i dla porównania miałem Kawasaki KX 125 i 250. Na tych motocyklach śmigalipanowie w wieku ok 30 lat. Szczerze musze przyznac,że 250 cm3 w średniotrudnym terenie to normalnie potwór! Trudno go opanowac i po mocniejszym odkreceniu staje sie niemal nie obliczalny. Hehe to tylko moje wrażenia , ale coraz częsciej mysle ze 125 albo 200 w zupelnosci wystarczy do rekreacyjnej jazdy i czasem wjechania na tor. /pozdrawiam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 w 2T to zły pomysł , lepiej kup 125 bądż 250 4T , exc250 to bardzo silny motorek, niedoświadczony użytkownik przy odpalaniu może sobie noge złamac, nie mówie już przy odpalaniu jak jest się zmęczonym

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny dzisiaj. Przed chwilą wróciłem z toru i jestem już prawie pewien,że będzie to 125 cm3 w zupełności mi wystarczy. Ewentualnie moge pomyśleć nad EXC 200 bo też taki model istnieje. Sie zobaczy bliżej wiosny. Narazie mam oferte KTM EXC 125 z roku 2001 za 8 tys. To chyba dobra cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...