Skocz do zawartości

11 września - 3miasto - wypad nad jezioro Wdzydzkie


marakuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie...Jak będzie w miare poprawna pogoda to jedziemy do Wiela. Z tego co wiem kilka sprzętów już jest...Wyjazd 10.30 z Karczemek a jak ktos nie wie jak do mnie i Kicera trafić to ja bede po 10 jechać z Wrzeszcza więc moge gdzieś sie spotkać po drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Ptaszyną sie piszemy (jak bedzie pogoda). Raczej podłaczyli bysmy sie we Wrzeszczu. Mysle ze o 10.15 pod Mc Donaldsem - wydaje mi sie ze to rozsadne miejsce i kazdy je znajdzie.

Czy Mz za Wami nadąży

Wszystko poza odkurzaczem powinno dac rade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze o 10.15 pod Mc Donaldsem - wydaje mi sie ze to rozsadne miejsce i kazdy je znajdzie.

 

No dobra. To bede pod Mc Donald na Morenie o 10.15. Pózniej zahaczamy o moje osiedle i wpadamy po reszte.

Hej - na którą przewidujecie powrót i czy jedziecie trasą Zukowo - Kościerzyna.

 

Jedziemy przez Żukowo na Kościerzyne więc jak chcesz to możesz sie dołączyć po drodze. Co do prędkości przelotowej to mi tam sie nie śpieszy i moge jechać ekonomicznie 100-120 ale nie wiem jak reszta :)

 

Ja planuje powrót na 18 najpóżniej ale część może bedzie chciała zostać do wieczora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa wyjazd z atrakcjami :-D I wszystko przez tą golonkę :P wszystko super, fotki fajne tylko jest jeden problem...jak mam doczyścić ręce od tej farby bo niczym nie chce się zmyć :D

Piszę tego posta popijając herbatkę z rumem i próbując sie troche rozgrzać, bo nie ma co, pogoda to nas nie rozpieszczała dzisiaj ( dobrze, że chociaż kąpiel w jeziorze zaliczona :) )

pozdro dla wszystkich zmokniętych kompanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, co wy chcecie! słońce prażyło, opaliłam sie niemalże na brązowo 8)

a szczerze to byłam raczej cała fioletowa :)

a zapas wody jaki ze sobą przywiozłam starczyłby na conajmniej tydzień dla całego mojego bloku :roll:

a wy - andon i ptaszyna, to byście ładną glebę zaliczyli tuż przed gdańskiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...