Skocz do zawartości

Co myślicie o cagivie mito 125


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytalem to mito jest najszybsza ze 125 ale o to sie nie martw bo nie sa to jakies zawrotne predkosci i przyspieszenie takze nie martw sie o jazde , nauczysz sie ;] jedyna moja rada : nie jezdzij za szybko w terenie :( a inne 125 ktore moge ci polecic to nsr , rs , af1 , gs , rg . Z tych wymienionych najwieksze przy*ebanie maja chyba gs i rg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Ci Honde Nsr. z motocykli klasy 125ccm najbardziej spotykane sa wlasnie nsr, mito i rs. nsr jest duzo mniej awaryjna niz te dwa pozostale (najmniej wysilony silnik) predkosc maksymalna nie jest tak istotna (przynajmniej dla mnie) bo jak sie jezdzi po miescie to i tak nie ma gdzie sie napedzic a i poza miastem podobnie. przyspieszenia maja podobne takze nsr-ka ktora prowadzi bardziej utalentowany kierowca ( :( ) spokojnie wezmiesz mito. zapewne uslyszysz tyle rad i tyle argumentow ilu czlonkow na forum ale ja radze Ci nsr.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się pod poprzednikami :)

 

od siebie dodam, że mito jest najszybsza (7 biegów robi swoje ;) ) a vmax/przyspieszenie to sprawa względna, przy której duże znaczenie odgrywa wielkość zębatek i szerokość opon.

 

mitówa jest chyba najbardziej rozwinięta w swojej klasie - zawieszenie apsajdałn (nie chce pisać z błędem :P ), czego nie ma np. nsr, oraz amortyzator skrętu - czego nie ma żadna z pozostałych 125tek

 

nie nastawiaj się na jeden model, wyklucz to czym nie chcesz jeździć bo nie możesz na to patrzeć :P i szukaj dobrej oferty spośród pozostałych motocykli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitówa jest chyba najbardziej rozwinięta w swojej klasie - zawieszenie apsajdałn (nie chce pisać z błędem Razz ), czego nie ma np. nsr, oraz amortyzator skrętu - czego nie ma żadna z pozostałych 125tek

no chce powiedziec ze taki typ zawieszenia ma duzo modeli 125 (af1 , rg i napewno jeszcze jakis ale nie widzialem), a o amorze skretu to pierwsze slysze, bajer..... ale mi by sie przydal bo raz juz sie prawie wydupcylem przez dziury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to mito jest najszybsza

miałem - popieram !

ale o to sie nie martw bo nie sa to jakies zawrotne predkosci

max 190 km/h moją wywaliłem ! co to jest prawda 8O

nsr jest duzo mniej awaryjna niz te dwa pozostale (najmniej wysilony silnik)

popieram - z własnego doświadczenia (MITO II) i z doświadczenia kolegi (NSR)

przyspieszenia maja podobne takze nsr-ka ktora prowadzi bardziej utalentowany kierowca ( Razz ) spokojnie wezmiesz mito

kłucił bym się na całej linii ! a najchętniej to udowodnił (gdybym jeszcze miał to "cudeńko" )

ja polecam Mito i NSR najładniejsze, ale co japońskie to japońskie

a no taka prawda !!! a weź w razie >W< kup części do CAGIVA-y lub APRILIA-i dlatego z tego względu nie polecam tych ścigaczy !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitówa jest chyba najbardziej rozwinięta w swojej klasie - zawieszenie apsajdałn (nie chce pisać z błędem Razz )' date=' czego nie ma np. nsr, oraz amortyzator skrętu - czego nie ma żadna z pozostałych 125tek

[/quote']

no chce powiedziec ze taki typ zawieszenia ma duzo modeli 125 (af1 , rg i napewno jeszcze jakis ale nie widzialem), a o amorze skretu to pierwsze slysze, bajer..... ale mi by sie przydal bo raz juz sie prawie wydupcylem przez dziury ;)

 

wiem, że takie zawieszenie ma dużo motocykli (z rs, mito i tzr na czele :) ) i dlatego specjalnie napisałem, że NSR go niestety nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak jak kolega pisze, wcale nie jest tak wolniutko :> a w porownianiu do 80ccm co mial kolega to bedzie zachwycony hehe tak jak i ja bylem po przesiadce z 80. Jezdze Rs i polecam, jak dla mnie z wygladu nsr to zabawka i taka jakas malutka :-) co do dostepnoscio czesci do aprilii nie ma problemow (wlasnie jestem w trakcie remontu silnika). nie mam porownaniu co do osiagow do nsr i mito,ale jest bardzo dobrze. jechalem 150, ktore osiagnelem bez problemu ! wiecej nie rozpedzalem sie(idzie dalej) bo w krotkim rekawku, bez rekawic brr..strach sie bac :-x

zawieszenie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...