Skocz do zawartości

Łańcuch?


TeRRoRystA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapytanko mam jak się kur.. naciąga łańcuch w aprili RS może w ogóle się go nie naciąga tylko się wymienia dziś byłem pytać ile taki bajer kosztuje od 60 do 200zł ten "łańcuch" za 60zł to chyba do palowania bydła :? zastanawiam się kurde bo może by wybił jedno oczko z łańcucha wtedy by było dobrze bo w stanie jest niezłym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie zalamuj mnie... zeby nie wiedziec jak sie lancuch naciaga... w wiekszosci sprzetow jets tak, ze luzujesz nakretke przy osi(z jednej stony powinno widac gwint i to z tej strony) bierzesz klucz plaski lub oczkowy(podejrzewam ze 10) i na zakonczeniach wahacza jest taka blacha z pretem i nakretka i wlasnie ta nakretke krecisz w ta srone jakbys wkrecal srube. musisz to bardzo dokladnie zrobic z obu stron, aby zachowac zbierznosc kol. jak wyregulujesz to dokrecasz ta sama co na poczatku luzowales i po zabawie. ciezko jets to wytlumaczyc, ale jest to zbyt banalne...;/ a jezeli brakuje ci juz naciagu lancucha to sa dwie mozliwosci- jezeli lancuch dopasowywuje sie dokladnie do zebatki tej przy kole to lancuch jeszcze mozna skrocic, ale jezeli nie pasuje idealnie to musisz wymienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz to bardzo dokladnie zrobic z obu stron' date=' aby zachowac zbierznosc kol. [/quote']

W Apriliach sa na bokach takie podzialki- to wlasnie one sluza do odpowiedniego naciagu lancuch. Lancuch jest naciagniety rowno gdy na podzialce jest taka sama cyferka. Sile naciagu to juz musisz wiedziec jaka chcesz.

Jak lancuch jest rozciagniety na ogniwach to radze wymiane :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO ludzie,na h*j piszecie takie glupoty jak niewiecie jak jest!Naciąga sie lańcuch w Aprilii RS z jednoramiennym wachaczem! Terrorysta,napisz do mnie na gg,bo troche to zajmie żeby tą czynność wytlumaczyć!I nie gadajcie, że niema regulacji lańcucha! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja jest na bank bo tez kiedys miałem aprilke ale już nie pamietam jak to dokładnie robiłem. wiem że jest to trudniejsze niż przy klasycznym wachaczu :mrgreen:

TeRRoRystA, jak Ci Siwy wytłumaczy jak sie naciąga lancuch a jednak okaże sie że jest już zużyty to moge załatwic łancuch YBN-a za 50 zł (w sklepach internetowych ten model jest sporo droższy). kiedys miałem taki sam w apce a teraz znowu kupiłem do dt i wolniej sie rozciaga od RK (ktory mi popękał)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolniej sie rozciaga od RK (ktory mi popękał)

Bo RK to najwieksze gówno,Morfiemu sie cioągle rozciągal.Jednak moim zdaniem DID jest ''de best'',wedlug mnie jest bardzo dobry,i też wedlug innych użytkowników DID'ów jest on jednym z lepszych lańcuchów.

 

Ps.Duże piwo?Tylko zimne!Bo w Wawie pod 30 stopni jest! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...