Skocz do zawartości

Wtorkowe treningi - Tor Poznań...


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luzi, a tak z ciekawosci: ile krecisz? Bo po pochyleniach widze, ze jest konkretnie. Ja tam jestem leszcz w porownaniu z tym, ale w przyszlym sezonie mam zamiar sie poprawic i w koncu slizgi rozdziewiczyc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po pochyleniach widze' date=' ze jest konkretnie[/quote']

właśnie, że nie jest ! normalny czas przejazdu 2:02 - 2:03 ! jak się uda to do 2:00 (z groszami) zejde, ale jak narazie to jest moja magiczna granica i mam problem aby ją przejść :D i to jest dobrze ?! no i stoperem (na ogół w komórce) jest mierzone ! fajnie jak by ktoś mógł od kogoś poźyczyć to urządzonko do konkretnego pomiaru (takie, że jakąś puszke stawiasz na ziemi, a nadajnik do moto (cosik chyba takiego) !

i w koncu slizgi rozdziewiczyc

Uwierz mi, że to nie jest trudne ! Inne ustawienie nóg i jedziesz ! Ja zacząłem kolanem przycierać 4 tygodnie temu na treningu ! wczesniej ni h..a - nie mogłem ! jak to się mówi "panie to był moment..." i trzesz kolanem na każdym zakręcie !

 

p.s. i nie leszcz, bo jeżeli dobrze kojaże to dobrze jeździsz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie' date=' że nie jest ! normalny czas przejazdu 2:02 - 2:03 ! jak się uda to do 2:00 (z groszami) zejde[/quote']

no to niezly czas. Ja na razie bylem na torze raptem dwa razy i skonczylem na 2.10. Ostatnim razem mialem w FZR konkretnie zuzyty tylny amor (ciekl), wiec caly mototcykl na wyjsciach z zakretow strasznie bujal i stawal sie niestabilny. Nie mowiac juz o tym, ze pod moim ciezarem i ze zuzytym amorem caly sprzet tak siadal, ze w zakretach poprzycieralem o asfalt owiewki :twisted: Mam nadzieje, ze na Kawie nie bedzie takich ograniczen i bede sie mogl wyszalec do woli :D

 

Uwierz mi, że to nie jest trudne ! Inne ustawienie nóg i jedziesz ! Ja zacząłem kolanem przycierać 4 tygodnie temu na treningu ! wczesniej ni h..a - nie mogłem ! jak to się mówi "panie to był moment..." i trzesz kolanem na każdym zakręcie !

No ja na razie dopiero zaczalem sie zwieszac, wczesniej siedzialem prosto na gracie i jedynie pochylalem. Ale z przyczyn jak wyzej nie zdazylem zejsc gleboko z kolanem. Efekt: szpilki podnozek zdarte praktycznie w calosci, slizgi w bucie do wyrzucenia, ale kolana nie ruszone :? No nic, na przyszly sezon mam ambicje aby sie poprawic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sliderow jeszcze nie rozdziewiczylam... bo ich nie mam :-D ale kolanem juz dotykalam asfaltu :) . za to kombinezon mam juz rozdziewiczony... :cry:

jak się uda to do 2:00 (z groszami) zejde

jestem zdziwiona. ostatnio obserwowalam jak jezdzisz i wydawalo mi sie ze zapier****sz :D :twisted: . ja tez srednio krece ok.2 min i nie moge pobic mojego rekordu z drugiego w zyciu treningu- 1:57 (gdzie ja wtedy mialam rozum :?: 8O :D) ostatnio juz schodzilam na 1:59, 1:58 i juz mialo byc 1:57 :) ...a tu gleba :D :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slizgi w bucie do wyrzucenia' date='[/quote']

Ten sam problem co u mnie był ! papcie przycierałem, a kolanem nie mogłem ! jak mnie to denerwowało :-x poprostu źle siedzisz ! zmieniłem pozycje i na 3 zakręcie zostawiłem juz troche plastiku od slidera na asfalcie ! Jeżeli wchodzisz w prawy zakręt to prawą nogę cofnij tak, żebyś trzymał na podnóżku tylko palce i wychyl kolano na maxa ! a jak zaczniesz szurać kilka okrążeń to się kapniesz, że wcale nie trzeba się tak kolanem wychylać aby przytrzeć ! mi też zaczeła maszyna pływać ale u mnie to chyba łożyska główki ramy !

jestem zdziwiona.

bo blada dupa ze mnie :-D

rekordu z drugiego w zyciu treningu- 1:57

to muszisz uwazać, bo od 1:55 jest Rokie - a tam będzie ciężko na podium :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak wam zazdrosze że macie tak blisko tor. Och pojeździłbym sobie....

Będziemy musieli się styknąć w przyszłym roku to może naucze się czegoś od Was :D ....

Myśle że na początku moje czasy będa w granicac 55 - 57 sec. i 2 min :-D :-D

 

ps. mam wyciek z lewgo dekla myślicie że mnie wpuszczą na tor moją Jawą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. mam wyciek z lewgo dekla myślicie że mnie wpuszczą na tor moją Jawą ??

kategorycznie my cię nie wpuścimy !!! co za problem zespawać dekiel albo uszczelke wymienić (nie wiem czemu ci cieknie) bez urazy kolego, ale przez twój wyciek ktoś może szlifa zalapać - i nie tylko potrzaskać motor lecz i siebie !!! pierwsze okrążenia będziesz miał poniżej 2:30 bankowo !

 

edit: przeczytałem Kawe a jest Jawe - więc teraz wiem, że to był Joke i sorka, że tak nerwowo wypaliłem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi a ja jak poczytałem Wasze posty i pooglądałem fotki to stwierdziłem, że nie bede czekał do przyszłego roku :twisted: zrobie wszystko zeby sie we wtorek pojawic :!: tylko żeby pogoda dopisała :? :!: bo w 3miescie aktualnie wszysko płynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze okrążenia będziesz miał poniżej 2:30 bankowo !

no ja tak zaczynałem i do teraz znacząco tego nie poprawiłem

moze dlatego że nie miałem więcej okazji :roll: a moja kawa wcale nie miała zawieszenia zarówno z przodu jak i z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Super, że się ten wątek pojawił bo mnie

zawsze ciekawiło co tam ludzie na torze w Poznaniu

wyprawiają ale nie zawodnicy tylko po prostu

moto fascynaci.

 

Piszcie dalej ja czytam. Zdjęcia super.

Sam bym się chętnie wybrał.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo. Przypominam, ze mam takze fotki innych jezdzacych z 'wtedy' ;) Prosze o jakies charakterystyczne namiary o kogo chodzi i przesle zdjecia. Istnieje duze prawdopodobienstwo, iz w godzinach, w ktorych bylem sfotografowalem 90% uczestnikow.Pzdr, do wtorku- mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...