Skocz do zawartości

Wtorkowe treningi - Tor Poznań...


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- ejjj, to mogles przyjsc grabe uscisnac i byloby po klopocie Razz

:oops:

tak koles mowil,prawda to?

też słyszałem, że jak na torze bęcniesz i wyjdzie to nic nie wypłacą ! Wiec ciekawe gdzie można się ubezpieczyć tylko na tor ? (jak ktoś wie to dawać) ale przecież nie musisz od razu się z TEDIM ścigać i wykręcać 1:39 :twisted: choć z drugiej strony cię trochę rozumiem !

 

p.s. rejestracji nie trza było mazać - nie zwracam na to uwagi ! ale wielkie thx. za fote !

Podobno jak ktos jedzie 1 raz na tor to na 90% wywinie dzwonka

Powiem ci, że to w ogóle nie jest prawda !!! Wiecej osob wypada bardziej doświadczonych - bo zaczynają gnać i rywalizować ! A osoby początkujące jadą bardzo zachowawczo ! Jeżeli podlecisz na tor to zgłoś się do mnie to tyle ile wiem to ci przekaże (o flagasz, zasadach itd) Sam zaczynałem w tym roku na GSX600F 92r. więc chyba prawde mówie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podlecisz na tor to zgłoś się do mnie to tyle ile wiem to ci przekaże (o flagasz, zasadach itd) Sam zaczynałem w tym roku na GSX600F 92r. więc chyba prawde mówie

No to super :!: Chyba skombinuje busika, zapakuje moto i podjade we wtorek :) Wezme moja panne i kamere :P

Z pomocy napewno skozystam i sam tez cosik poczytam na necie o zasadach :twisted: Moze podpowiesz mi tez cos na tamat samej jezdy... :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze podpowiesz mi tez cos na tamat samej jezdy...

postaram się przekazać wszystko o co tylko zapytasz i co tylko wiem ! najlepiej bądź troszke przed czasem (tzn. np. 14:30) bo czasami wpuszczają troche wcześniej (tak za 10 trzecia) i będziesz mógł wyjechać i zrobić kilka kółek bez tłoku - razem z kilkoma motorkami ! bo im bliżej 16 tym wiary zaczyna się zbierać...

 

pomysł z busem jest dobry ! wielu tak jeździ ! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz żałuje że nie mieszkam w Poznaniu

:D ........ :twisted:

bo w tym roku już nie mam urlopu

jeden dzień... ? powiedz, że musisz jechać odebrać nagrodę pieniężną i, że odpalisz szefowi działke :lol: a jak wrócisz to powiesz, że cię okradli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asi25959395iv.jpg

asi25959822pt.jpg

- Kolezank Malzonka stwierdzila, ze kolega zapierdziela jak 'zly' i ja tez tak powinieniem- ale Ona tak do konca to tez by nie chciala- typowa kobieta ;-]! Zazdroszcze- mam jakas blokade w czajniku- lece na tepanacje i moze sie mi polepszy ;-]. Brawo Luzi, Respect!!!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musiał... :D :roll: :) :lol: :twisted:

Zazdroszcze- mam jakas blokade w czajniku

A może po jednym głębszym się odblokowuje ? :mrgreen: lub "Więcej wiary Synu..." Jeszcze raz Serdeczne dzięki !

 

P.S ALL dzięki Jackowi (który mi dużo wlał) za rok spróbuje w klasie pretendent ! Nawet mam zapewnioną Hostesse - chcieli byście wiedzieć jaką Piękność ? zobaczycie "nasze" foty z podjum w "motocyklu" :) :lapagora: :puchar: :D

 

......... ale najpierw musze zostawić za sobą 2 rejestracje "PO TINA" i "P1 GROM" :D :twisted: ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...