Skocz do zawartości

XJ 550 przyznac sie kto ma i wpisac sie prosze


koniaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki człowiek, który Mrówka bodajrze się nazywa, zajmuje się on produkcją plastików do motocykli. Kiedyś dorobił mi prawy boczek do motocykla, dałem mu lewy na wzór. Koszt nie był bardzo duży, po polakierowaniu wyglądał jak orginał. Reklamuje się on w każdym Motocyklu na stronach z ogłoszeniami, ma również stronę internetową więc w wyszukiwarce powinnieneś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Dzieki za fatygę. Poszukam jeszcze w necie. Może dam dorobić poprostu ten element.W sumie to nic takiego ale jestem strasznym detalistą i pedantem jesli chodzi o moto i drazni mnie fakt że nie mam tej osłonki.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Dzieki za fatygę. Poszukam jeszcze w necie. Może dam dorobić poprostu ten element.W sumie to nic takiego ale jestem strasznym detalistą i pedantem jesli chodzi o moto i drazni mnie fakt że nie mam tej osłonki.

 

doskonale nam to uczucie. Bede mial boczek kolegi i moze jak bysmy oddali razem do zrobienia dwóch to by taniej wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Jestem tutaj nowy, dopiero zaczynam. Widzę jednak, że znajdę tutaj wspólne tematy. Też jestem właścicielem XJ 550. Co prawda posiadam motocykl dopiero od dwóch lat. Mam jednak nadzieję, że będę mógł podzielic się z Wami moją wiedzą i spostrzeżeniami.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam!!!

Cześć Maciej.Widzę że nasze grono się powiększa. ;)  :)

Mam taka cicha ideę w związku z tym, by stworzyc strone o naszych maszynach, zebrac doswiadczenia, opis kazdego z naszych sprzetów i zapodać to w sieci.

Przyda sie to przyszlym i obecnym (np niezrzeszonym ma forum) uzytkownikom tych klasycznych XJek.

 

Pytanie do Was:

Co byscie mogli zrobic?? chodzi mi o :

- zdjecia Waszych motocyki

- opis ich wad i zalet z Waszego subiktywnego punktu widzenia

- garsc porad dotyczacych ich pielegnowania

- inne ciekawe idee

 

Bo bez sensu robic strone na ktorej powiedzmy tylko ja sie uzewnetrznie.

Chodzi mi o cos w stylu: http://www.seven-fifty.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja co prawda nie przyznaję się do XJ 550 ale przyznaję sie do posiadania XJ 650 :evil: Jestem "świeżakiem" i moto kupiłem 3 tyg. temu. Poszukuję manuala lub książki serwisowej Haynesa do XJ 650. Jesli zdobęde to sie podziele ale jeśli ktos z Was ma to chętnie skorzystam. Poki co mam manuala ale w wersji hiszpańskiej. Może ktoś jest zainteresowany? :lol:

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 03:14 ]

Witam, ja co prawda nie przyznaję się do XJ 550 ale przyznaję sie do posiadania XJ 650 :evil: Jestem "świeżakiem" i moto kupiłem 3 tyg. temu. Poszukuję manuala lub książki serwisowej Haynesa do XJ 650. Jesli zdobęde to sie podziele ale jeśli ktos z Was ma to chętnie skorzystam. Poki co mam manuala ale w wersji hiszpańskiej. Może ktoś jest zainteresowany? :lol:

 

Pozdrowienia XJ-towcy :D

 

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniaczek jestem za. Jeśli chodzi o fotki to mam ich troszkę.Opis też napiszę.Masz super pomysł z tą stroną biorąc pod uwagę to że w sieci jest bardzo mało informacji o naszych sprzętach.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich!

 

Stałem się (oby) szczęśliwym posiadaczem XJ 550 i to jest z pewnością dobry powód do pierwszego postu :cool:

Rocznik maszyny '85, a śmigając nią zaledwie miesiąc zrobiłem już ok 1200 km :icon_exclaim:. Czy to dużo czy mało nie wiem, ale jak dla mnie to dość sporo, bo przesiadłem się z wysłużonego weterana MZ ES 250 (1962 r) gdzie cały sezon to z 3 tys km :biggrin:

 

Jak na razie pierwsze wrażenia są pozytywne. Szersza kierownica i nie małe gabaryty moto zapewniają (wy)godną pozycję za kierownicą przy moim sporym wzroście.

 

Jestem zadowolony z tego zakupu, choć w miarę przyrostu przejechanych kilometrów wychodzą powoli pewne, że tak powiem „niespodzianki”. Między innymi sprzęgło – przy wyższych prędkościach gwałtowne dodanie gazu powoduje czasami ślizg…. Domyślam się co to może oznaczać… i obym się mylił

 

Tyle na początek

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Super widzieć nowego posiadacza XJy :icon_exclaim:

 

Chyba nie unikniesz wymiany tarcz sprzeglowych i sprezyn.

 

Co do strony to nie dzialalem bo brakowalo mi motywacji, ale juz jest lepiej, troche kilometrow nawiniete nowe przezycia są nowi ludzie na XJach tez sie pojawili wiec nic tylko zaczynam myslec nad strona.

Jak wolicie:

- zebym zrobil ją w czystym HTMLu (bedzie prosta szybko sie ladowala i latwa w ogarnieciu kodu)

- zebym zastosowal stworzony juz CMS czyli srodowisko zarzadzania trescia np MAMBO i wtedy: strona bedzie miala wyglad troche jak portal internetowy, mozliwosci latwego wrzucania galerii, ankiet, neewsow, mozliwosc czesciowej edycji przez uzytkownikow i inne bajery :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: xj 550 :) zawsze m,i sie podobala

mam kumpla ktory ma xj650.przebudowal ja totalnie[taki cruiserek] :wink: a zapiernymycza ze ho ho :cool: latamy czesto razem po dolnym sl.[kotlina klodzka przewaznie]

a ha witaj MANIEK jak mnie slyszysz to sie odezwij.czekam :icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...