Skocz do zawartości

Doradźcie panowie i to szybko!!!!!-W sprawie CB 450S


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia HONDĘ CB 450S z 1989 roku.

Powiem że stan jest bardzo dobry poza bakiem który jest do pomalowania i ogólnie kilka poprawek lakierniczych które nie są tu żadnym problemem

(rama była czerwona a jest na czarno z niedociągnięciami więc można by ją pociągnąć)ale mniejsza z tym.

Otóż motor jest do zarejestrowania bo przywieziony z niemiec.

Silnik naprawdę perfect bo idzie pięknie.

Cena: 3200zł.

JAk sprzedam MZ i dołożę to bym kupił jeśli się opłaca.

Doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie sorki. 1000zł zabrakło mi jednego zera. jeśli silnik jest ok. (zwruć uwage na sprzęgiełko rozrusznika bo to często pada) to cena niejest wysoka. wejdz na www.allegro.pl i wpisz cb 450s w tej chwili jest chyba z 7 motocykli wystawionych. porównaj sobie ceny. w sumie to ta twoja jest najtańsza z jaką się spotkałem więc uwarzaj żeby to nie była mina. sprawdz sobie te z allegro bo z opłatami wyjdzie ci ok. 4200 a na allegro są już zarejstrowane w polsce za 4500 (a możesz jeszcze coś stargować.) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ten motor znam bardzo dobrze jest w świetnym stanie technicznym.

Należy do mojego znajomego dziś nim jeździłem cały dzień.

 

Jeszcze jedno co mnie bardzo interesuje.

Wydaje mi się że jest zdławiony(w końcu przywieziony z niemiec)

ponieważ powyżej 5500-6000 obrt nie chce jechać i we dwójkę dziś jechałem 120 i już się nie zabardzo brał do rozpędzania.

Chyba że się mylę? może wypowie się ktoś kto ma cb 450S?

A jeśli nie mylę się to proszę mi powiedzieć w jaki sposób przebiega oddławienie cb450? czy jest to kosztowne czy np. same dysze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli takie są objawy to dokładnie tak. muj gsx 400e był dławiony do 27KM i rozpędzał się w pojedynke do maks 130km/h. hondy były dławione tak samo (do 27km) po rozblokowaniu to honda powinna wyciskać około 170km/h ale rozblowowanie wiąże się z dużymi kosztami i rozpołowieniem silnika wieć jest nie opłacalne. (ja już więcej nie kupie dławionego motocykla bo jedyne o czym się myśli jak się taki kupi to jak by to było jak by był odblokowany...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozpoławianie silnika? Po co?

przecież nie ma blokady na wale.

Dławienie następuje przez wstawienie dysz w gaźniku o mniejszej przepustowości. Zmianie króćców ssących albo dławienie na wydechu.

Chcę się dowiedzieć jak jest konkretnie w CB 450S bo wiem że w CB 750 np.

trzeba wymieniać króćce.

Ale prosiłbym o wypowiedź kogoś kto ma cb 450S albo jeszcze lepiej kogoś kto już przeprowadzał taki zabieg i wie co trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb450 najprawdopodobniej jest dławiona na wałkach rozrządu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...