Skocz do zawartości

W końcu kupiłem :)


Elvis76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis76 gdybyś mógł jeszcze napisać, czy jest to Twój pierwszy motocykl czy juz na czymś wczesniej jeździłeś? Jak wrażenia z jazdy?

 

Jestem po paru dniach jazdy sprzętem, wrażenia niesamowite, motor prowadzi się świetnie, nie sprawia żadnych problemów, tym bardziej, że jest to mój pierwszy motocykl i miałem obawy, że będzie dla mnie za duży lub za ciężki. Szkoda, że sezon się kończy, bo o niczym innym nie myślę, żeby sobie pojeździć i korzystam z każdej wolnej chwili :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jesteśmy w podobnej sytuacji. Boję się jedynie tego że mogę nie dostać czegoś w dobrym stanie za pieniądze rzędu 10 000 złociszy. Ty kupiłeś z reichu czy od rodzimego sprzedawcy? Co masz na myśli pisząc a jakichś tam dopieszczaniach, jakieś konkrety, czy po prostu płyny, filtry itp?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za ok 10-11 tys zł to spokojnie wyrwiesz coś fajnego, tym bardziej, że jest już praktycznie po sezonie. A co do dopieszczania to są drobne pierdoły, ktorymi musze sie zająć jak np. rysa na zbiorniku paliwa, jedna pokrywa od silnika nie wygląda już zbyt pięknie bo chrom odchodzi, więc będę musiał po prostu kupić nową, ale uważam, że to są szczegóły - w końcu nie kupiłem nówki :)

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 10:08 ]

Pytałeś jeszcze od kogo kupiłem - od faceta, który sprowadza motocykle, ale on ma firmę zarejestrowaną w Niemczech. W Polsce jestem pierwszym właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...