Skocz do zawartości

Który ścigacz?


Gość Kosjo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym na twoim miejscu wogole scigacza 50'tki nie kupowal bo jak dla mnie sa smieszne  Lepiej kupic enduro ktore lepiej wyglada i jest praktyczniejsze, no i nie bedziesz wygladal tak smiesznie jak na scigu 50;)

 

Popieram w 100% Ścigi tak naprawde to sie zaczynaja od 125 bo wszystkie 50 i nawet 80 to nie sa warte uwagi(moja wlasna opinia)

 

 

po takiej jezdzie na komarku chcesz odrazu wsiasc na sprzet spokojnie lecacy te 100 czy 120 na godzine? twardy jetses:P

 

Nie trzeba jeździc od razu te 100 km/h mozna na poczatek sobie jezdzic 60, pozniej zwiekszac ta predkosc az sie przyzwyczai

 

A co do Aprili to uwazaj bo one maja silniki rotaxa a takie silniczki to latwo zajezdzic(qmpel zajezdzil tak AF1 i tuarega)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuningowana Aprilia chyba jako jedyna z tych motorowerów ma głos przypominający dorosłego ścigacza
Człowieku zastanów sie 100 razy zanim napiszesz taką pierdołe :lol: :lol: :lol: dawno sie tak nie uśmiałem :roll: :roll: :roll: ... P.S RS nie ma 18 KM nawet po tuningu :roll:

 

[ Dopisane: 31-08-2005, 22:51 ]

ma diabelską moc, kto wie czy nie jest najmocniejsza w Polsce
faktycznie RS na 80 z gaźnikiem od 125 jest super mocnym sprzętem :-D :-D :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka jest prawda że "ścigacz" o pojemności 50 to skuter z plastikami i manualną skrzynią biegów (dźwięk też ma jak skuter). P.S Adradinho czy Ty uwarzasz że RS 50 ma dźwięk zbliżony do Hayabusy? Jeśli tak to się mylisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia chyba jako jedyna z tych motorowerów ma głos przypominający dorosłego ścigacza. Oczywiścia mówimy tu o RS-ce po tuningu i śmigającej minimum 80 km/h.

Nie wiem jak inne, ale moja (tutaj ja wystawilem z ciekawosci - www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M92815 - ma wspanialy tuning Polini 80 cm3 + gaźnik 125) ma diabelską moc, kto wie czy nie jest najmocniejsza w Polsce. Az sama prosi by wcisnąć jej gaz na maxa. Wprawdzie troszke pali 5-6 litrow, ale wynagradza to w mocy, prędkości i cudownym ryku Smile

AHAHAHAHhHAhHAhHAhHAhAha mily akcent na zakonczenie dnia

 

dawno sie tak nie usmialem , muahahha "dzwiek doroslego scigacza" hahah

 

"kto wie czy nie jest najmocniejsza w Polsce" no proste ... hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aktualnie mam Komara i jeżdze nim juz jakieś 3lata

 

po takiej jezdzie na komarku chcesz odrazu wsiasc na sprzet spokojnie lecacy te 100 czy 120 na godzine? twardy jetses:P

 

mi najbardziej podoba sie TZRka potem Aprilia(ale te nowsze) a niestety na koncu honda' date=' choc co do tek wiem ze napewno ma dobre silniki...[/quote']

 

100-120 to nie przelotowa, a vmax ;) a co to szkodzi? moja nsr ma zębatki na szybkosc i pojdzie 150 najbidniej a to moje pierwsze moto i na NICZYM wcześniej nie jeździłem... narazie jeżdzę sobie tak jak na zablokowanej - do 8tys (zeby nie otwierac tego zaworka czy co tam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

fajna apka ale czy naprawde ma 18 koni jak na 80 cm3

Mówi się, że maksymalnie ztuningowana może mieć 15 km. Jednak moja ma gaźnik DELLORTO 26mm, co daje jej kilka koni więcej. Naprawdę bardzo silny motor, nie wiem czy można ją bardziej ztuningować.

 

Człowieku zastanów sie 100 razy zanim napiszesz taką pierdołe    dawno sie tak nie uśmiałem    ... P.S RS nie ma 18 KM nawet po tuningu

To, że te RS-ki, które widziałeś chodzą prym-tym-tym nie oznacza, że wszystkie. Pewnie, że nie mają one głosu ścigacza, bo to jest w końcu motorower. Jednak gdy jej się troche przycisnie (mojej) to już zaczyna ryczec. Zanim kupilem moja, ogladalem naprawde sporo Aprilek i żadna nie moze sie równac do niej :)

 

faktycznie RS na 80 z gaźnikiem od 125 jest super mocnym sprzętem

I znowu zaczynasz wykladac swoje madrosci. Przeciez chodzi mi o to, ze może byc ona najmocniejsza w Polsce w swojej klasie (RS 50). Nie wiem, jak moglo ci przyjsc do glowy, ze jest najsilniejsza w ogole :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila jechałem na odblokowanej Aprilce RS 50 GP1 z 2004. Nie mam porównania do innych "szybkich" motorowerów ale w porównaniu do Jawy 350 nie pszyspiesza w ogóle. Do 7000 nic sie nie dzieje ale od tych 7tys. dostaje ładnego kopa (jak na motorower). Leciałem nią 60km/h i nie przyzwyczajony do hamulców tarczowych wcisnąłem przedni do tego stopnia co w jawie - tył od razu wystrzelił w góre. Ja nie wiem jak mogą byc mocniejsze hamulce :)

Zoragnizowalismy z kumplami wyścig Simson Elektronic vs. Aprila RS:

1, 2 jda łeb w łeb. Potem aprila zaczyna odchodzic. Jak koniecznie chcesz taki motorower to po tej przejażdżce polecam Aprile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Adradinho: Nigdy nie mów że Twój motocykl jest najszybszy (nawet w swojej klasie) bo zawsze znajdzie się ktoś szybszy!!! Widziałem skuter który ma znaczne ponad 20 KM i NOS (takie cacko jest w Polsce) dlatego na 100% nie masz najmocniejszego motocykla w klasie 50. A ta historia z wyścigiem Simson vs. Aprilia...może na Apce był kiepski kierowca bo na 1 i 2 napewno odchodzi raz słabszemu Simakowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepsze jest to "prym-tym-tym" :-D :-D :-D :-D

 

Ja bym na Twoim miejscu nie brał ścigacza 50 bo jazda tym sprzętem jest poprostu niewygodna....... pozycja sportowa, twarde zawieszenie, silnik ciagnący od wysokich obrotów...... to są spore minusy które jeżeli chodzi o mnie eliminują ścigacze 50.......... Bierz Endurke (też niewygodna ale za to gabarytowo przypomina motocykl..) albo choperka.... bo są bardzo wygodne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takiej jezdzie na komarku chcesz odrazu wsiasc na sprzet spokojnie lecacy te 100 czy 120 na godzine? twardy jetses:P

 

8O ??? a czy trzeba byc kozakiem zeby smigac potwornie szybka :-D 50ka ????

 

 

Niestety taka jest prawda że "ścigacz" o pojemności 50 to skuter z plastikami i manualną skrzynią biegów (dźwięk też ma jak skuter)

 

aaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahahahahahhaha

no rzeczywiscie a motocykl to taki samochod tylko bez blach i 2 kolka mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klasy 50ccm to rozpatrujcie motorowery, które mają rzeczywistą pojemność 50ccm, bo zaraz zaczniemy porównywać Honde NSR 125 zarejestrowaną na motorower do simsona :) Co do dźwięku... wszystko zależy jaki ma się wydech. Zmiania biegów w simsonie przy wysokich obrotach na wydechu Leo Vinci też pięknie brzmi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...