Skocz do zawartości

Który ścigacz?


Gość Kosjo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Którego z ścigaczy wybraliście by na moim miejscu :

 

Aprilia RS 50

Yamaha TZR 50

Honda NSR 50

 

Chodiz mi oczywiście o używane i głównie stuningowane na 80ccm.

 

Mam 165cm wzrostu i 55kg. wagi.

CO o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aktualnie mam Komara i jeżdze nim juz jakieś 3lata

 

po takiej jezdzie na komarku chcesz odrazu wsiasc na sprzet spokojnie lecacy te 100 czy 120 na godzine? twardy jetses:P

 

mi najbardziej podoba sie TZRka potem Aprilia(ale te nowsze) a niestety na koncu honda, choc co do tek wiem ze napewno ma dobre silniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takiej jezdzie na komarku chcesz odrazu wsiasc na sprzet spokojnie lecacy te 100 czy 120 na godzine? twardy jetses:P

dla mnie to zadna odwaga tylko po prostu zmiana motoru na nieco mocniejszy , przeciez nie bedzie wymienial motocykla co 2 miesiace na taki , ktory jedzie 30 km/h szybciej. aha a poza tym kto mu kaze jezdzic od razu 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Aprilia Rs ale 80ccm rej na motorower daje więcej satysfakcji tzr fajne są ale, dość drogie a jak tanie to w opłakanym stanie.. kupisz dobrą aprilie i nie będziesz miał problemów choć aprilie mają słabą elektryke wybór należy do Ciebie ja polecam Apkę na temat nsr 50 się nie wypowiadam brak tarczówki z tyłu śmieszne już na dzień dzisiejszy oponka z tyłu naprawde jak od komarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Od razu odradzam NSR-ke, ponieważ nie wygląda to za niczym :] Najlepsza jest Aprilia RS, która po kilku zabiegach odblokowujących staje się prawdziwym sportowym motorowerem (żadna TZR-ka czy NSR-ka nie ma szans z tuningowaną RS-ką).

Ładnie, agresywanie wygląda Yamaha TZR w nowej budzie, ale one są bardzo drogie i nie powalają osiągami. Tuningowana Aprilia chyba jako jedyna z tych motorowerów ma głos przypominający dorosłego ścigacza. Oczywiścia mówimy tu o RS-ce po tuningu i śmigającej minimum 80 km/h.

Nie wiem jak inne, ale moja (tutaj ja wystawilem z ciekawosci - www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M92815 - ma wspanialy tuning Polini 80 cm3 + gaźnik 125) ma diabelską moc, kto wie czy nie jest najmocniejsza w Polsce. Az sama prosi by wcisnąć jej gaz na maxa. Wprawdzie troszke pali 5-6 litrow, ale wynagradza to w mocy, prędkości i cudownym ryku :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...