Skocz do zawartości

czy avo może wykrzesać z siebie więcej jak 14 KM?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

Etam zaraz cisnienei by mi skakalo :D

 

Tylko nieswojo mi sie zrobilo :P

Jasne, ze cisnienie tam i jakowes jest, ale chyba cos nie w temacie z tym cisnieniem kolega -radziok16- napsal, albo po prostu zesmy se nie zrozumieli i takiej mozliwosci takze nie wykluczam. To ze czasami olej wywala gdzie tylko sie da moze byc spowodowane za duzym cisneiniem ( w skrzyni korbowej, czyl i, ,pod tlokiem" ale przy rozsadnie ( nie koniecznie scisle wg, zalecen fabryki) ustawionej odmie, cisnie nie owe utrzymuje se w normie i nie jest za duze. Chyba ze ktos przerabia odme i montuje ,,turboodme" gdziestam w paru miejscach silnika i to nie dziala, to trudno . Albo po prostu montuje alternator napedzany z walu silnika i wywala kolko psrednie napedu pradnicy, bedace zarazem zaworem obrotowym sterujacym otwrciami i zamknieciami odmy i na domiar zlego zaslepia odwor po odmie, to niech sie nie dziwi ze ma za duze cisnienie :P

 

To samo moze sie dziac, przy zajechanych perscieniach tłokowych...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie normalnie w głuchy telefon można by się z wami bawić... :D

kolego radziuk16 jak napisałem 1000 to miałem na myśli to co kolega MOC ma w logu :arrow: taki skrót myślowy odnoszący się do CWS M111... ja z ojcem już 3 rok 600 męczymy w piwnicy ale jeszcze końca nie widać.

a tak poza tym to widzę że nie ma nadzieji dla mojego avo...

pozdro :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

MAsz AVO, jak kochasz ten motor, i potrafis zposwiecic mu swoj czas i dutki, majac swiadomosc ze top sie tak latwo nie zwroci, to jasne ze go dopieszczaj. Koledzy doradili mnie jwiecej co i jak, Ale to sa zmiany kosmetyczne.

CHyba wiem o co Ci Bartek chodzi z tymi osiagami, sam posiadam Junaka, na oko oryginalnego, ale wypierd ma lepszy, tylk oze to troche wieksz a przerobka byla, i jednorazowa, wiecej tego nie zrobie. Bo faktycznie z akase jaka sie wpakuje w Junaka, zeby go przerobic/jezdzic, mozna spokojnie kupic uzywana japonie o osiagach i tak przywyzszajacych rezultat naszych ,,tuningow". Caly czas pozostaje pytanie: ,,po co?" Zdania sa podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak M07' date='M10, M-72, DKW NZ250, CWS M111 - juz wkrótce[/quote']

tyle koneserskich sprzętów... warszawa... tajemnica związana z poszerzeniem kolekcji o Sokoła 1000... hmmm... WIEM MOC'U :!: :!: :!: Pracujesz w Norblinie i tam oprowadzasz wycieczki po muzeum motoryzacji :-D :-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: stąd ten podpis ;-)

<ten post nie jest pisany pod wpływem jakiejkolwiek zawiści ze strony mojej jakby co :-)>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas pozostaje pytanie: ' date=',po co?" [/quote']

powiedzcie mi po co angole rasowali wszystko co im w łapy wpadło??

tu chodzi, jak już wcześniej mówiłem, żeby mieć to swoje cacuszko, jedyne pod słońcem, to tak jak z Harckami - po co je przerabiać jak już tylko wyjdą z fabryki... żeby były piękniejsze szybsze, żeby ładniej brzmiały... jak masz dziecko również chcesz aby było wyjątkowe, najbardziej uzdolnione... :D

co do kasy to już przestałem liczyć... po co się denerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

jak masz dziecko również chcesz aby było wyjątkowe' date=' najbardziej uzdolnione... [/quote']

 

Wszystko rozumiem, tylko to dziecko (AVO) to juz stary ,,koń" po 40- stce :D

 

 

co do kasy to już przestałem liczyć... po co się denerwować

 

I to jest IMO jedynie sluszna opcja, coby zawczasu nie osiwiec :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak M07' date='M10' date=' M-72, DKW NZ250, CWS M111 - juz wkrótce[/quote'']

tyle koneserskich sprzętów... warszawa... tajemnica związana z poszerzeniem kolekcji o Sokoła 1000... hmmm... WIEM MOC'U :!: :!: :!: Pracujesz w Norblinie i tam oprowadzasz wycieczki po muzeum motoryzacji :-D :-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: stąd ten podpis ;-)

<ten post nie jest pisany pod wpływem jakiejkolwiek zawiści ze strony mojej jakby co :-)>

 

kurcze rozgryzles mnie :oops:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...