Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda szkoda Przez tego chu*a musze juz rok dluzej studiowac. A ujebal nawet prawie wszystkich ludzi powtarzajacych przedmiot z 5 roku ktorzy mieli sie na dniach bronic a teraz musza czekac na porawke we wrzeniu. A przedmiot nikomu w zyciu nawet zawodowym nie potrzebny :) Nic, moze ktos zastosuje metodologie z politechniki gdanskiej czyli siekierka przez leb :crossy:

 

Tak czy inaczej jakie sa plany na piatek/ sobote? Jakies jezdzenie czy picie tylko w pubie do upadlego?

 

BTW.Witas sam na wrzesien nie zostaniesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dzisiaj oświadczam, że w sobotę mam duuuuużo czasu i jestem chętny na dłuższą trasę do 300 km. kto się pisze?

 

może wypad do ZG na tor kartingowy (jeżeli jest otwarty)

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Pale daj rade w ten piatek bo jest jeszcze wiecej powodow do picia.

Ja dzis tez uwalilem egzama :buttrock:

Przez cholernego Biernata musze zostac w PL tydzien dluzej, mase kasy w bloto itp... ehh... brak slow. :icon_mrgreen:

 

Ale prosze w piatek bo w sob bede juz we wroc - oczywiscie sie uczyc.

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to ja sie w koncu tez odezwe, ostatnio mialem niezly zapieprz na uczelni, a wczoraj przyjechal Konik i poszlismy na jedno piwo do pubu a wrocilismy po 3 :)

 

No ale nic, Pale niestety musze Cie zmartwic i PO RAZ KOLEJNY obalic Twoja teorie ze ja zawsze mam wrzesnien :biggrin: Jak narazie wszystko do przodu i to wcale nie na 3.0 bo zdazaja sie tez 4.0 :)

jutro po poludniu wracam do Leszna i chetnie sobie pojezdze, niestety w sobote juz musze wracac do Wrocka, we wtorek ostatni egzamin, mam nadzieje ze tez bedzie do przodu, pozniej juz tylko zapisy i wakacje (czyt. praca :/ )

 

A gdzie chcieli byscie pojezdzic w weekend? jesli wybralibysmy sie na tor do ZG to moze jeszcze w sobote zostane do wieczora... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak bede mial z tym piatkowym egzamem bo teoretycznie sesje mamy do soboty i moze w sobote trza bedzie przyjsc na wyniki (lub dopytke).

 

A ty Wiciu mowiles ze nie zdasz tego co poszedles po tym oblewaniu kolegi magistra. No chyba ze jeszcze wynikow nie miales. I wogole to gdzie ty masz zamiar w te wakacje pracowac??

 

W sobote to zalezy jak w piatek pochlejemy ale mysle ze bym nawet do ZG pojechal. :)

A ile tam kosztuje ta przyjemnosc uzytkowania toru?

 

A na niedziele to musze wracac do poznania zdac mieszkanie (czyt. ostro posprzatac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek - nie moglam...towarzyszylam znajomej w przejazdzce samochodem z dziecmi i stwierdzilysmy, ze pokaze mi gdzie jest Łaszczyn, bo z mezem tam jezdzi :) i tak wyszlo troche niespodziewanie :)

Ja w sobote nie bede jezdzic, powiedzmy sila wyzsza

Ale co do piatku, mmmmm...szykuje sie niezla ekipa :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wypad do ZG na tor kartingowy (jeżeli jest otwarty)

 

Byłem w ostatnią sobotę . Gościu stwierdził że soboty i niedziele są zarezerwowane . Faktycznie , skutery szalały , a poprzednio jak tam byłem to znowu gokarty . Wolne terminy w tygodniu . Cena 10 zł za godzinę . Jako że ci od toru tam śpią , więc twierdzą że można jeździc nawet w nocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na tor nie ma co jechac ale i tak mozna sporo polatac w sobote. Kto chetny? Juz widze las rak :flesje:

 

Beti a czemu w sobote nie mozesz jezdzic? Zakladasz z gory mega kaca po piatku ? :biggrin:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny na jezdzenie :)

Napiszcie tylko Co i kiedy i mozemy smigac :)

A jak nie bede mial co robic jutro wieczorem to moze nawet jakas propozycje sam wymysle;)

 

A Pale ja mam jeszcze jedna szanse, teraz we wtorek z tym egzaminem, i jesli teraz nie pojdzie to wrzesien :(

Ale mam nadzieje, ze nie... znaczy mam nadzieje ze pojdzie do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas nie badz taki zostaw sobie cos na wrzesien :)

Ale ciekawe co bedzie u Ciebie silniejsze chec pojezdzenia czy nauka ? :)

A jak masz nadmiar czasu teraz to obmyslaj gdzie jest cos fajnego w okolicach albo gdzie mozna pojechac.

 

Ario a o ktorej trasie do ZG mowiles ze jest fajna? Przez glogow czy slawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote nie moge nie dlatego ze bede kaca leczyc :icon_question:, ale dlatego ze musze mamie pomoc - w niedziele moge miec gosci.

Zreszta teraz to naprawde kasy nie mam na smiganie, musze odkladac na klocki hamulcowe;/ ale mam nadzieje, ze sie spotkamy w piatek w jakims pubie - dokladnie w jakim to sie ustali :)

 

To kto bedzie w piatek pic z nami?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...