Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, to ja biore ta koszulke, ale musze wymyslec co na tyl ;]

Mam jedna wizje, ale to osobiscvie musze pogadac z wild..juz jej gg sobie wzielam teraz tylko pogadac :icon_evil: :( Zaparagnel;am miec sowja Honde na plecach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydujcie się co z tymi koszulkami, a ja dołaczę do większości :bigrazz:

Pozdro

 

Wiekszosc (czyli ja i Beti:P) zdecydowala sie na koszulki ;)

Irek jesli bedziesz chcial koszulke to musialbys zdecydowac sie co chcesz na plecach miec nadrukowane i przeslac mi obrazek :]

 

Ja narazie mam problem ze znalezieniem fajnego obrazka z banditem ale nie poddaje sie :)

 

Do jutra musicie sie zdecydowac czy chcecie koszulke bo wild bedzie kupowala akurat hurtowo koszulki, co na niej bedzie mozecie podac nieco pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba koszulke na 100 % chce, zajmij się tym, no wiesz kasa itd, tylko dla mnie jakaś taka większa :banghead: jakiś XXL , ewentualnie XL. Nie wiem tylko co co dać na plecy, a skąd wiesz jak długo będziesz jeździł Banditem ? i co potem zrobisz z tym zdjęciem na plecach ? A może na plecach podamy nasze "Motocykliści z okolic leszna łącznie się ..." i może małe herby Rawicza, Leszna , Bojanowa itd. No chyba , że faktycznie niech będzie moto, może być zdjęcie moto , takie orginalne ?, ewentualnie z wyczyszczonym do białego tłem, tylko maszyna by pozostała ?

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Tych co cisną na Chobienie : drogi przez prom nie znam , zawsze jezdze na głogów , zawsze jest pewnosc, ze doajde , prom nie zawsze chodzi (poziom wody itd) A o koszulince to sie zastanowie jestecze :banghead: Pozdro i napiszcie kto będzie ? Pale ? Asmo (tego drania raz widziałem razem z Ario :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila gadalem z kumplem z gory i promy kursuja normalnie, poziom wody jest dobry wiec nie ma sie co obawiac, ja dlatego mysle o promie bo moj wyjazd stoi pod znakiem zapytania ze wzgledu na kase ktorej brak i dlatego chcial bym jak najmniej km zrobic zeby mi styklo siana. Z reszta inna trasa dla odmiany tez wam sie przyda :(

Pozdro

 

PS co do koszulek to ja narazie podziekuje bo nie mam kasy, a i witas kiedy ty bedziesz w lesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bede w lesznie, jesli pojade do Chobieni to z wroclawia polece :)

 

Co do koszulek, ja wiem ze bede mial Bandita najwyzej na 1200 zmienie :(

Ale pomysl Irka tez jest fajny, mozna by cos takiego wymyslic

 

I co nikt wiecej nie chce koszulki z logo forum i swoim nickiem?:> 30zl to nie majatek:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz pisalam ze mozna by cos z naszym subforem zrobic...jakis napis czy cus...czy moze wlasnie polaczenie herbow :biggrin: Tylko ze ja nie umiem bawic sie w laczenie zdjec...i pod spodem swoj motocykl...tylko to by trzeba bylo z wild obgadac..Witas Ty pewnie jestes z nia w kontakcie..a ja dzisiaj do niej tez bede pisac,a le to podwieczor :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie majatek ale aktualnie nie mam wolnych inne wydatki sa.

Bez koszulki da rade pojezdzic a bez np. paliwa niet.

 

A czy kase moze bede mial to sie okaze dopiero w pon no chyba ze chcesz mi Witas narazie pozyczyc.

 

BTW. Ja ty chcesz do Chobienii z wrocka jechac to wyjedz duzo wczesniej bo sie na pewno pogubisz jadac sam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zaangazowalam siore dowymyslenia jakiegos haselka na koszuleczke...moze cos weam przypadnie do gustu...ma to co byc zwiazane z lesznem..no bo motocyklisci z okolic leszna..cos smiesznego, fajnego :banghead: :biggrin:

 

Dotychczasowe efekty: hahahahaha

 

nadjezdzaja LESZCZE beda dreszcze

 

leszczy ekipa to jest brac co lubi smigac i chlac

 

leszczy ekipa to jest brac, co uwilbia w deszczu gibac

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...