Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wy tu sobie gadu, gadu o torze...a kto jutro jedzie do Kosciana i jak sie umawiamy?

Chociaz wiecie co, jakbyscie sie keidys wieksza grupa wybierali do Poznania na tor jakims cudem, to ja pojade z wami...popatrzec...ciekawe czy gapie tez musza placic cos :icon_mrgreen:

 

ja praktycznie z moto bede wylaczona na 100% od 14, wiec co tu mowic o zlocie 16 :icon_evil: :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti a ty kiedy sie bronisz?

I kiedy znowu powrocisz do grona jezdzcow ;)

 

A co do tego 16 to hmm... jak pomysle ze mam sie uczyc to.... az mi sie chce jechac na ten zlot-koncert :)

 

Witas a ty ruszysz tam dupsko czy nadal bedziesz w wrocq?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co w tym Kościanie jest?? ( oprócz szpitala dla normalnych inaczej :crossy:)

2. Irek 16ego w Chobieni za głogowem , lub za górą - jak kto woli jest koncert TSA i jak co roku taki nieoficjalny zlot , zjezdzają sie ludzie sprzętami , a za to , ze przyjechali dostają nawet po 2 browary :bigrazz: oczywiscie wszycho za free i w miłym klimacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koscianie jest ten rajd ziemi koscianskiej. Tylko nie wiemy czy to ma byc taki rajd jak w opalenicy byl (czyli mapka i zadania) czy kulanie sie w kolumnie 30 kmh przez powiat koscianski. Zeby sie zabisac to trza byc na miejscu przed 8.30 rano :bigrazz: Ja nie wiem jeszcze czy jade. Jezie Asmo Beti z tata.

 

Irek to konkurs strongmenow w piciu piwska :)

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek tu masz temat odnosnie tego rajdu, ja tam raczej jade bo i tak nie mam nic lepszego do roboty a ze blisko to czemu nie:) http://forum.motocyklistow.pl/Kocian-WLKP-...007-t73192.html

Wiec Irek i Rudy nie zastanawiac sie tylko jechac bo w koncu sie sezon skonczy a wam na maszynach sie pajeczyny porobia.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo u mnie jeszcze pajęczyny brak :icon_razz: ja odpadam , dziś na nocną szychte a jutro o 8:30 to sie bede dopiero spać kładł :icon_mrgreen: Pozdraiwam i miłej zabawy !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro napewno nie jade bo siedze we wro i probuje sie uczyc :icon_mrgreen:

16 nie wiem jeszcze czy dam rade, musze zobaczyc czy czasem jakiegos egzaminu nie mam a chyba mam 18 cos....

 

Co do toru w poznaniu, to on wlasnie po to jest zeby sie tam doskonalic, uczyc w zakrety wchodzic itp, poczytaj sobie temat w dziale sport motocyklowy, ludzie tam opisuja jak jest, kto i jak jezdzi.

 

Z tego co wiem to ubior motocyklowy moze byc spodnie skorzane, kurtka motocyklowa rekawice i kask z atestem :] aha i buty chroniace kostke.

 

Ale chyba bardzo sie nie czepiaja, chodzi o to zeby nikt w dzinsach i krutkim rekawku nie wyskoczyl chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli parzac na to co ja posiam to tak: moto jest :buttrock:, kurtka jest, spodni nie ma :buttrock: ,buty hmmm.... glany sie licza :buttrock: ?, kask jest ale czy to ma atest to hgw, rekawice nie ma.... umiejestnosci ??? .... bez komentarza :icon_mrgreen:

 

Czyli kiedy Witas jedziemy na tor poznan :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od 18 sesja sie zaczyna i jezeli w poniedzialek po przyszly weekendzie nie bede mial zadnego egzamu to sie pisze na ten wyjazd.

 

Rudy spamerze widze ze za cos procenty Ci sie dostalo:P

A Wschowa to jeszcze nie tak dawno to wielkopolska byla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :biggrin: Dziekuje wszystkim za przyjazd do Kosciana.Mysle,ze oprocz"szpitala"jest tu cos lub ktos jeszcze :biggrin: Dla tych co zjechali z trasy:macie pecha,przed Koscianem byl darmowy prysznic :biggrin: Grzmoty przeplataly sie z rykiem maszyn.I tak bylo fajnie :) Wiem,Wam tez sie podobalo,prawda?Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...