Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to pojezdzilismy :icon_biggrin:

fajnie bylo calkiem ladna droga jest z Bojanowa na Krobie :wink:

 

Szkoda ze z torem nie wypalilo :biggrin: chetnie bym tam posmigal, ciekawe czy uda sie cos zalatwic?

 

No dobra a co z jutrem w takim razie? W TV mowili ze ma jutro padac, ale ja im nie wierze :wink:

To spotykamy sie u Beti o 14:30 a pozniej jedziemy do Cichowa? czy nie koniecznie akurat tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow mnie tu dawno nie bylo:-) Na co umawiacie sie w sobote?Cos gdzies jest?:-)Chetnie przyjade bo i tak jezdze.A ze w Rawiczu to tacy motocyklisci jak z koziej dup... traba:-),to wciaz sam jezdze bo nikt nigdy nie ma czasu:-))))Pozdrawiam

fajnie było pojeździć z Wami :icon_mrgreen: na tor praaaaawie się udało, trzeba tam zadzwonić, może da radę :icon_razz: mam nadzieję... jutro jak będziecie jeszcze w Cichowie ok 19 to wlecę... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalM jutro sie spotykamy o 14:30 w Bojanowie na akcje a pozniej lecimy do cichowa na zlot motocykli zabytkowych, jezeli chcesz to smialo, zapraszamy, dogadaj sie z Irkiem z rawicza on tez bedzie lecial to razem pojedziecie do bojanowa jak ci sie nie uda zgadac to dzwon do mnie nr masz w profilu.

Pozdro

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalM przyjezdzaj do Boja, i juz bedziesz mial z kim jezdzic...Irek niestety nie moze dzisiaj przyjechac, dostalam smsa. No i potem lecimy do Cichowa:D

 

Fajnie bylo wczoraj, mi tezx sie podobalo...choci9az na przyszlosc wiem, ze Pierunowi ( Ty pierunie jeden) chyba bede musiala tlumaczyc co to znaczy spokojnie :), tak zeby glowki mi nie urywalo..chociaz jak sie zwinelam na moto, tpo az tak mi nie urywalo glowy:P A tak na powaznie to nie bylo zle:) Zartuje sobie:) Ja tam scigac sie z wami nie bede:P Ale coraz lepiej idzie, mam nadzieje i jak to Pale powiedzial Shadow daje rade (albo ja, nie pamietam:P)

 

Pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na Witasa i ruszamy:P

Beti wczoraj to bylo w miare spokojna jazda Musisz sie przyzwyczaic :flesje:

I zmienic kask na integrala to Ci bedzie napewno mniej wialo.

 

A czemu Irek nie przyjedzie Czyzby byl niedysponowany jak ostatnio :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widze dzialanie moderatora i to intensywne w naszym dziale, caly nowy temat w ktorym wlasnie dodawalem odpowiedz wylecial:P

 

Ale w sumie to chyba dobrze bo by sie tematy dublowaly ;)

tylko zeby sie nowi nie zniechecili...

 

No nic w kazdym raie zapraszamy, a co do poszukiwanych wlascicieli GS to ja mam jednego (GS'a nie wlasciciela i wlasciwie GSf, ale co tam jedna literka wiecej :P )

 

Pozatym w weekend bylo zajefajnie, dawno sie tyle nie najezdzilem :crossy: :icon_mrgreen:

musi mi niestety teraz na caly miesiac chyba wystarczyc :(

No nic zobaczymy moze w trakcie sesji uda sie jeden czy dwa dni wyrwac na pojezdzenie..

 

Ps. Irek dawaj film :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikniecie tego tematu to moja sprawka :icon_mrgreen: W koncu trzeba dbac o porzadek na wlasnym podworku. A przynajmniej sie dowiedzialem ze jak temat laduje do smietnika to postow nie odlicza :P

 

Ja wracam na czw i pt wiec moge jaknajbardziej polatac bo pozniej to juz tak jak Witas moge nie wrocic az do lipca :icon_evil:

 

BTW. Tez to napisze: IREK JAK TAM FILM :D :D :icon_exclaim: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja zabiore glos :flesje: Smiganko bylo super i w ogole...zreszta jak zawsze....deszczyk...a co tam, dalismy rade, nowe doswiadczenia nabywamy:D i sie slizgamy, ihaaaaaaaaaaaa.

 

Tata...tata Mirek...aaaaaaaaa...tata Mirek spal...hihihi..wiec nic nie powiedzial :wink: tylko na drugi dzien...i co zmoklas jak kura..no gdzie, przeciez woda mi w glanach nie plywala, wiec zle nie bylo. Tylko kurcze ja nie wiem..w ciagu dwoch tygodni dwie puszki mnie atakowaly ;/ jak wracalm oczywiscie mrzawka czy cos w tym stylu wstretnego bylo i jakis kretyn na 3 wyprzedzal...skubany...wiem, ze wolno jechalam ale nie zaczne hamowac bo polece..troche na pobocze ucieklam, i zaczelam facetowi mrugac i w kask walic, ze idiota :P :P - ale watpie zeby to widzial.

 

A dzisiaj poszlam umyc Hondzie, ale usyfiona byla, bleeee...pelno piachu, feeee.

 

A ja chyba dopieor w sobote wyjade...zobacze jeszcze...

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do automobilklubu i mam dwie wiadomości - złą i dobrą.

 

dobra:

jest możliwośc wjazdu na moto na tor (środa-piątek) od 10:00-14:00 i 16:00-19:00)

zła:

przyjemnośc kosztuje 50 zł, ale gościu tak jakby strzelał z kapelusza trochę więc trzeba się targować jakby co, co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...