Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 albo 2 czerwca jest w cichowie jest zlot motocyklowy (ten na ktorym wiciu bylismy w zeszlym roku ). Co do szkolenia to ja od czwartku raczej do niedzieli bede w cichowie ale watpie bym mogl wziazc w nim czynny udzial bo jak byl by tam manekin i bym mu chuchnol to zapewne by sie rozposcil :) (ach te promile).

Pozdrawiam

 

PS dodam ze tata Mirek cos wspominal ze 2 czerwca bedziemy mu potrzebni na jakims spotkaniu w bojanowie dla dzieciakow czy jakos tak, ale tu niech sie wypowie Beti.

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No wlasnie...bo ja zwracam sie do was z prosba...2 czerwca w Gołaszynie (w Bojanowie - jak kto woli) jest organizowany przez policje festyn dla dziedziakow...Komendant bojanowski w zeszlym roku zwrocil sie do mojego taty, czy by nie sciagnal motocyklistow dla dzieci....ja bylam z tata i jego znajomymi w zeszlym roku na tym festynie, no i w tym roku sytuacja sie powtorzyla, rowniez pisze o tym tutaj. Nie jest to duzo dzieci, bo mała wioska, ale zawsze motocykle dla dzieci sa frajda...nie wiem jeszcze o ktorej godzince to by bylo, w zeszlym roku bylo to cos kolo 14....Jakbyscie chcieli jednak posmigac sobie po drogach, to w sobote nie dolacze do was, bo obiecalam juz tacie ze bede w Boja

 

Co do innych pomyslow, no troche ich sie nazbieralo..co do toru to ja odpadam...przejechac sie moge, ale na pewno z niego nie skorzystam:)

Za to kurs w Cichowie, fajna sprawa....mozna by to naglosnic wsrod znajomych, itp...dac czas jakies dwa tygodnie...moze by bylo wiecej chetnych. Jestem za wszystkimi konczynkami:D

 

Teraz tytlko podjac decyzje

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wszystko będzie w porzo to mogę przyjechac do Was na festyn. Żeby potwierdzi moją obecność potrzebuję więcej szczegółów co do kursu i toru !

 

a niechcąc spamować w temacie "trasy w okolicy" i odpowiadając na tego posta

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=922443

Ja mogę wskazać zajebiste drogi i winkle na Rumuni do śmigania :D

np. trasa transfogara.

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to pozwole sobie podsumowac weekendowe propozycje w kolejnosci z grubsza hronologicznej :D

 

1) kvos zaproponowal zeby sie spotkac w niedziele i gdzies pojezdzic po okolicy. Dla mnie niestety niedziel to troche kiepski termin poniewaz musze jechac do wrocka :icon_twisted:

 

2)Propozycja wyjazdu do Cichowa na szkolenie pierwszej pomocy itp :clap: Dodatkowo Asmo bedzie pewnie u Tepsy siedzial w Cichowie, chociaz jeszcze nie wiadomo, bo byc moze bedziemy gazniki zakladac (tutaj chcialby Asmodanowi bardzo podziekowac za ich zalatwienie :wink: ).

 

3)Sobota Bojanowo godzina 14 motocykle dla dzieci.

 

4)Wyjazd na tor do Gostynia co by sie troche legalnie poskladac na calej szerokosci drogi :lapad:

 

Teraz tylko wystarczy polaczyc to w jedna calosc, ulozyc dobry plan i szykowac kase na caly weekend jezdzenia :evil:

Aha ja wracam juz w piatek przed poludniem, wiec moze np. na tor mozna by pojechac juz wlasnie w piatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :clap:

Jak co to ja się piszę na Bojanowo, Cichowo i na Gostyń też, a co mi tam :D

Co do tego toru, to dość mały jest, bo to kartingowy, ale już od jakiegoś czasu mi chodzi po głowie żeby tam wbić... Myślę, że na 1 i 2 biegu można polatać :icon_twisted:

 

Filmik robiony komórką z wyścigów skuterów w Gostyniu:

http://pierun.pl/~pierun/skutery.3GP

 

edit:

A ja nawet wiem skąd Asmo te gaźniki ma :wink: ten świat jest mały :evil:

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopowiem conieco:

 

1) Bestia alez jak masz cos ciekawego odnosnie tras to pisz smialo :banghead: Chodzilo mi o ot zeby tam chata sobie nie robic bo trudno sie bedzie szukac tych opisanych tras.

 

2) Ja w piatek rano ide moto zarejestrowac i mam nadzieje ze mnie sie uda. Wiec jak by wam pasilo to mozna juz w piatek popoludnio kopsnac sie do gostynia to obadac.

 

3)Sobota albo Beti festyn albo Cichowo (tylko kiedy jest ten zlot w cichowie 1czy drugi??)

 

4) Wiciu pier***sz ze sie bedziesz w niedziele uczyl :banghead: Pojezdzimy troche i pojedziesz do wrocka

 

that's all :P :icon_mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bojanowie tez o 14.

Ale widze ze to jest zjazd pojazdow zabytkowych wiec nam sporo brakuje :P

 

No gdyby tylko Wiciu magny nie sprzedawal :P

 

Ale mozna pojechac do boja a pozniej do cichowa bo to tam bedzie do poznego wieczora. (tak wyczytalem w linku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Z ta moja propozycja odnosnie szkolenia sie w Cichowie nie byla"na wczoraj".Ja i tak teraz cele weekendy pracuje,ale w lipcu urlop to czasu bedzie wiecej.Drugiego tez mam dyzur i do Cichowa nie przyjade.9-go jest rajd po ziemi koscianskiej.W ub.roku bylo prawie 100 maszyn.

Pozdrawiam. :D ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o rajd po ziemi koscianskiej,to 9-go czerwca zbiorka w Koscianie przy"Brico Marche".Dokladna godzine jeszcze podam.Chyba o 8.30.(wjazd od strony Leszna).Bedzie tam tez pokaz ratownictwa medycznego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie coraz ciekawsze propozycje wyjazdow robia :biggrin:

A ten rajd to taki z mapa zadaniami szukaniem drogi itp.

Bo jak tak to ja bardzo chetnie szczegolnie po ostanim rajdzie zgnitej pyry (zajebiscie bylo :buttrock: )

 

Kto jeszcze moze w piatek pojezdzic? i/lub obejrzec ten tor w gostyniu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...