Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, no ja w sobote raczej nie polatam, w piątek idę na impreze :icon_biggrin:

Do tych Kaczych Dołów czy jakoś w niedziele bym się przejechał, a gdzie to w ogóle jest ?

Kuba no zaskoczyłeś mnie tablicą, ale jakoś mi się swojska zrobiło jak zobaczyłem, że jest przyklejona na taśmę izolacyjną ( i co czerwoną) niezły czad :icon_mrgreen:

Beti załatwiaj aku bo tak za długo nie polatasz.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek to nie pij tyle w piatek :icon_biggrin: a z reszta mozna polatac w piatek przed twoja impreza :icon_mrgreen: Dalej wypowiadac sie: Ario, RudyXJ, Beti, Ilek, Bestia, Matys, Witasa tu pomine bo czy bedzie jezdzil to zalezy odemnie (czuje sie jak bog :icon_mrgreen: ) i reszta ktorych pominolem.

Co do kaczych dolow to to we wschowie jest

Pozdro

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek nie da rady , na impreze ide na 17 , koleś poszedł na emeryturke i robi w knajpie imprezke, ale zobacze jak się nie załatwie za mocno to może ok. południa w sobote będę mógł już polatać, ale kto to wie co będzie w piątek :icon_biggrin: Za to w niedziele to na 100 % bym polatał.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piatek jestem za, o ile akumlator przyjedzie...bo ma byc w piatek. Obecnemu juz nawet ladowanie nie pomaga;/ Sobota u mnie raczej odpada...najpradopodobniej bede miala o 15.30 spotkanie z promotorem...za to wieczor jest aktualny, o ile sa jacys chetni:) niedziela....ja tam jestem za, za, i jeszcze raz za kaczymi dolami...mam wielka ochote sie tam przejechac, bo rok temu bardzo mi sie podobalo jak bylam.

Ilek...z nim to wiecie jak jest :) Jedna, wielka, niewiadoma :banghead: Zreszta on sam nigdy nie wie. On jest w koszelowce, czy gdzies tam na zlocie, wiec jak juz to moze przyjedzie na kacze dolyw niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem powinieniem być :crossy: kaczych dołów nie mozna ominąć, njlepsze to pierwsze wrażenie ;)

Irek wez kamere, jest co kręcic :crossy:

Rudy wpadnij, wrescie Cie zobacze bo jakos zawsze sie mijamy - widze że nowe moto...:crossy:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki ze długo się nie odzywałem. Z poczatku powodem były przygotowania do wyjazdu w weekend majowy, a po powrocie nagromadzona ilość pracy przez weekend. Teraz powoli wraca wszystko do normy. Dla chętnych i zainteresowanych wyprawą do Rumunii

relacja ---> http://maju.magma-net.pl/zdjecia/rumunia2007/relacja.html]

wkrótce zapodam jeszcze krótki film nakręcony aparatem.

 

 

ps. Asmo w niedziele nie miałem telefonu przy sobie, przypuszczam że dzwoniłeś umówić się na latanie po lesie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...