Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu bedziesz pil, czy Ty potrafisz co innego robic :lalag: :flesje:

 

a tak w ogole, to nigdzie nic nie moge znalezc na temat tego zlotu co to niby mial miec miesjce w Święciechowie...dwa - trzy tygodnie temu czytalam o tymw Panoramie, a teraz nihgdzie nic nie ma juz...wiec zaczynam powatpiewac w to, iz takowa impreza bedzie miala miejsce. Ale za to znalazlam ze w niedziele sa zawody crossowe na Kaczych Dołach :icon_rolleyes::D Moze tam sie wybierzemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzic cie znaczy sie w rawiczu? Jak jestes chetny to mozesz z nami kiedys posmigac po okolicach bo co jakis czas sobie jezdzimy.

 

Wiciu wy macie czy juz mieliscie juwenalia? tzn. wracasz naprawiac bandita bo juz ostatnio go chcielismy na allegro wystawiac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro??? Wicia, oni mi chcieli go juz opychac za male pieniadze :icon_evil:

Nie wiem czy ja bede mogla tam zosatwic moja maszyne bez nadzoru, bo jak tak je z latwoscia chca sprzedawac:p

A moja mszyna juz nie odpalila;/ wczoraj porbowalam i ni....padla...

 

No to co ludziska, w niedziele jedziemy na Kacze Doły!!!!!??? jak narazie Pale sie tylko wypowiedzial, a Asmo chyba skromnie przemilczal moja propzycje :biggrin:

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu wy macie czy juz mieliscie juwenalia? tzn. wracasz naprawiac bandita bo juz ostatnio go chcielismy na allegro wystawiac :P

 

Juwenalia mamy tak samo jak poznan czyli od czwartku (srody wieczorem) ale ja chcialem wlasnie przyjechac po motor :) tylko ze jeszcze trzeba go zrobic... wiec dlatego jestem od Asmo uzalezniony, bo przeciez sam tego nie zrobie :( :P i ja bym chcial moto jak najszybciej miec sprawne, tylko Asmo nie wiem czy bedzie chetny zeby juz w czwartek przyjechac ;)

 

I nie sprzedawac mi Bandita!! Bo jakby to ode mnie zalezalo to juz w miniony piatek bym go zabral :P

 

A co do propozycji Beti to pozwolcie, ze zacytuje naszego kolege, ktory obecnie zarabia na ewke tfu znaczy na zycie, w angli:

 

"POMYSLIMY" ;)

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

co do kaczych dołów mam wielka ochote wpaść, ale nie wiem czy wyjade w sobote z Koszelówki :(

 

Beti może wreście dowioze Ci zdjęcia z tamtego roku ;)

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo zawsze w czw wraca a poztym Wiciu co sam rady nie dasz :(

Sprzedawac chcielismy coby sie nieuzywany nie kurzyl w garazu.

A wiesz jak sie Irek zdziwil jak zobaczyl biala tablice. Nie chcial wierzyc ze zdjales zolta. Myslal ze na nia ja przykleiles :icon_twisted:

 

Beti a o ktorej sie te zawody zaczynaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo zawsze w czw wraca a poztym Wiciu co sam rady nie dasz

 

No to by fajnie bylo, ale zobaczymy co napisze, a przeciez napisalem ze sam tego nie zrobie... :P

 

No ale jestem dobrej mysli ze do weekendu juz wszystko bedzie OK :biggrin:

A z zolta tablica troche ciezko sie bylo faktycznie rozstac, ale musze przyznac, ze z drugiej strony zrobilem to z wielka radoscia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...