Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Ario

 

Wiecie co, to ju,ż jest szczyt wszystkiego...w tym wydziale komunikacji to ja bym dzisiaj chyba ich pozabijała, na szczescie w końcu jechał tata zawieść dokumenty do rejestracji i nie przyjęli ich!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego, dlatego ze pieczątka od tłumacza jest prostokątna, a nie ta okrągla z orzełkiem. No przecież oni sa chorzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie wiem kiedy bede miala moto zarejestrowane, bo znowu bede musiala czekac z tym glupim numerkiem chyba, chyba ze nie...ale watpie w to:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Beti ja tez za szybko nie bede mial zarejestrowanego sprzeta.... wiec pozostaje jezdzic ja Wiciu przez caly ostatni rok :icon_question:

 

A do rzeczy bylem wczoraj zlozyc podanie o VAT 24 w urzedzie skarbowym i sie okazalo ze nie moge tego zrobic bo nie mam NIPu :rolleyes: wiec musialem zlozyc wniosek o NIP i jakies 2 tyg czekania a pozniej rozpatrza moj VAT 24 :crossy: wiec co pozostaje...... jedzic illegal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo gratuluje Beti , nie ma to jak V`ka od Hondy hehe ;) a co do wydz. kom. to ja nerwy zjadałem w poniedziałek , przegląd miałem do 10 ale cofneła mnie bo w "miękkim" dowodzie nie ma miejsca na przegląd i takie tam , ogolnie jak wyszedłem z domu o 6 to wróciłem o 14 wściekły jak osa , ale na szczęscie mam juz unijne FWS`y i jestem szczęśliwy :buttrock: przed chcwilą przeczytałem , ze Michał Kaczmar był w Osowej... przeiceż to rzut kamieniem od Wschowy ... Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy czemu sie nie chwalisz ze sprzeta zmieniles???? od kiedy sie VFR'ka rozbijasz?

hmm Pale i Beti coz moge wiecej powiedziec? chyba Irek wyczerpal ten temat :icon_mrgreen:

ja mam juz naszczescie wszystko ok, chociaz tez bez drobnych incydentow przy rejestrowaniu sie nie obyl (mandad do zaplacenia przed odebraniem vat'u 25 :P )

 

Dobra to teraz kiedy bedziemy mogli sie spotkac, zobaczyc wszystkie nowe motocykle itp? :>

Moze Rudy sie w koncu zjawi na jakims spotkaniu? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas, siedz cicho :icon_mrgreen: :icon_exclaim:

Dobra, kto sie zgadza, aby moj tylek wozic...niestety rejestracja moto za dwa tygodnie,a ja nie bede przeciez ciagle siedziec, pisac i sie uczuc do licencjata......z tego co sie dzisiaj dowiedzialam od taty wyprowadzonego poraz kolejny z rownowagi przez urzad komunikacji - znowu dostal glupi numerek na za dwa tygodnie...pojechal zawiezc dzisiaj znowu dokumentu i co...pomimo iz panie siedzialy w biurze dokumentow nie przyjelu, bo dokumenty przyjmowane sa do pierwszej. Brak slow :P :icon_mrgreen:

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti ciekawe czy jak by tata Mirek wszedl z dokumentami w jednej rece a w drugiej z granatem to czy tez by nie przyjely :icon_mrgreen:

 

A tak patrzac na te rejestracje to ci co maja sprawne moto maja nie porejestrowane a ci co nie maja sprawnych moto dopiero co zarejestrowali :icon_mrgreen: Dobrze ze ja mam sprawny i zarejestrowany bo se moge z Ario pozmigac :rolleyes: hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu kiedy wracasz i kiedy bedziesz znowu "naprawial sobie gazniki" :P

 

I taka mala refleksja mnie naszla po przeczytaniu kilku postow i swoich doswiadczen ze nasza kochana biurokracja uniemozliwia nam legalne jezdzenie :banghead: Wszyscy na cos musza czekac zamiast juz jezdzic (i pomijajac fatk jakie jest zdzierstwo przy oplatach za te wszystkie czynnosci zeby w koncu dostac ta tablice rejestracyjna w kolerze bialym :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale ja bym nie wytrzymał. składaj Cat'a na sobotę, jakieś blachy i latamy. jakby co to ja się będę zatrzymywał do kontroli a Ty pojedziesz w długą.

 

acha, ja na 19:00 jestem w sobotę umówiony więc preferuję latanie w godzinach popołudniowych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...