Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Irek kompresuj film i wrzucaj na serwer jakis! :icon_rolleyes:

Bylo zajefajnie :wink: juz dotarlismy i zdazylismy sie wyspac teraz ide sie mys :D

 

Michal zaden proble pewnie nie bedzie, tylko przypomnij ze przyjezdzasdz jeszcze troche pozniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez sie pozbieralam jako taki, tylko strasznie rece mnie bola, mam cale zmarzniete i popekanme...kupuje zimowe rekawiczki (narciarskie) :)

PO Rybolu...co tu duzo mowic...bylo zajebiscie, juz sie nie moge doczekac filmiku Irek:)

 

Michal...serdecznie zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza super,jeszcze raz wielkie dzieki,mam nadzieje ze od tej pory bardziej wam dotrzymamy razem z kamila kroku i powyjezdzamy na wspolne zloty.

palesatan -kama ponownie mowi sorki za twoj nowy nick nadany w rybolu,

irek-po twojej rozmowie kama sie swietnie wykladala dzis w drodze powrotnej(wielkie dzieki za edukacje)

beti-czy juz dojechalas do domciu...hiihihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez sie pozbieralam jako taki, tylko strasznie rece mnie bola, mam cale zmarzniete i popekanme...kupuje zimowe rekawiczki (narciarskie) :)

PO Rybolu...co tu duzo mowic...bylo zajebiscie, juz sie nie moge doczekac filmiku Irek:)

 

Michal...serdecznie zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario fotki w temacie Rybnikowym!

zreszta od nas nikt nie ial aparatu: (

za to byla kamera, ale na film od Irka trzeba bedzie czeeeeeeeekac :bigrazz:

ale warto! :]

 

A Ania juz zaczela myslec nad wakacjami i nawet ciekawy plan wymyslila :biggrin:

Mozna by latem zorganizowac jakis ciekawy wyjazd krajoznawczy po polsce, zeby zwiedzic jakies zamki i inne ciekawe miejsca, nocowac pod namiotem na polach campingowych czy cos takiego, zeby taniej bylo :]co wy na to? I kto bylby chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WOW W koncu po miesiacu mozna znowu spamowac zycie nabralo kolorow :crossy:

A tak wogole to sie duzo pozmienialo w tym czasie :P

BTW. Witas no jak to sie stalo ze to ty pierwszy sie biles z postem po awarii :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, no pojechalismy:) dobrze wiesz, tylko nie moto :notworthy:

No to co kiedy sie spotykamy??? kontakt ze siwatem sie urwal, a tu zmiany pozachodzily malutkie, hihihihi

 

Matys...teraz widze dopiero...dojechalalm po Rybniku, a jak...nawet maleństwo ciagnelo 120 , wiec normalnie w szku bylam :crossy:

 

 

Jejku...forum dziala nareszcie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...